Pitäs päästä Purhoon. Pää täyteen larseenia ja tappelee. KJON
Lainaatko matkailukulkinetta?
Rautzi
15178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ei kukaan lainaa suvella pirssiään. Kaikki rumatikki kaarat ovat menossa.
Tuo on totta,kolmmostielläkin tulee ilmalämmityspirssiä vastaan solkenaan,pitävätkö keskuslämmitäjät kesäsiestaa?
Anteeksi taas, minä se aloitin tämän.
Nyt on lääkitys kohdallaan ja tiedän, että olen Jorsse enkä Rauzi.
Älkää lainatko minulle autoa. Ei ole varaa maksaa.
Oletettavasti kirjoittelet tänne huviksesi noita kerjuujuttuja joksi tätä aloitustasi tulkitsen.
En hevin usko, että "kukaan sosialisoi autoansa".
Voit kirota m i n u t minne haluat, vaan on se aika pöyristyttävää norkoilla joidenkin autoa. Osta oma - tai vuokraa niiltä jotka sitä harjoittavat.
Arvaa miltä tuntuu, kun olet itse maalaamassa taloasi ja "siinä sitten kävellään pihalle - ei auttaakseen maalaamisessa vaan tokaisee että "sinä et taida autoa nyt tarvita kotiurakan takia, niin annappa se minulle niin käyn pienellä reissulla. "
Eipä tarvinne jatkaa tätä tarinaa.
Noita provoja tarvitse noin vakavasti ottaa!
Late Lapista. SSSS Ry!
Oksentelisit ja paskantelisit toisten kulkineissa jos sulle lainais,EI IKINÄ LAINATA MILLEKKÄÄN PUKIUKOLLE!.
Minä vein -87 Dugato Matkaajan kaatopaikalle,ei maksanut mitään.Hyvä kuiva huone mulla täällä Oulun "piirillä".tuu kankimies käymään.Late Lapista SSSS Ry!
Olsit myyny mulle sen matkaajas. olisin tarvinnut varaosiksi koko raadon.
Minun matkaaja Fiatillani on ajettu vasta 200 000 km, se on kaukana kaatopaikoista ja varosa varastoista, noiden feikkien pölöjyyksille ei kannata paljon korviaan kallistella !
Late Lapista.
Eipä noita Matkaajia näy enään tienpäällä,kyllä ne ovat muutkin jo kaatopaikalla,olisivat olleet varustettuja edes suositulla Rumatikillä.
Torstaina lähdin matkaajalla ja nyt pyhänä tulin takaisin. Hyvin tuntuu tuo 26-vuotias vielä pelittävän, vaikka ei siitä enää talvivaunuksi ole.
Minä olen kotkasta, minulla on deffilssi ransitin alustalla.taitaa jäädä viimeseksi katiskaksi, on niin paljon velkaa.
Mie lainaan, saat myös eukon matkaa. Pääsen ite Mellajärvelle rentoutumaan rauhassa. KJON
Meillä on Hymmerimopiili Rumatikillä,kesällä reissataan.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Paska