Persuista tulee pääministeripuolue!

Nyt alkaa armoton loppukiri kevään vaaleihin, enää noin 10 prosenttiyksikköä eli satojatuhansia ihmisiä voitettavana. Iso jytky tulee!
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tulee, mikäli liittyyy kokoomukseen.

Äänestä
  • "oikeistolinjalle
    Tulee, mikäli liittyyy kokoomukseen "

    Me olemme oikeistolainen puolue vasemmalta reunalta ja kepulaisia meistä ei tule ja sekoomuslaisia emme halua olla, ollemme siis isänmaallisia perussuomalaisia, jolle jokainen ihminen on tärkeä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jytky 1 kirjoitti:

Nyt alkaa armoton loppukiri kevään vaaleihin, enää noin 10 prosenttiyksikköä eli satojatuhansia ihmisiä voitettavana. Iso jytky tulee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu