Kun multinikki kuolee yksinäisenä ja katkerana pimeään mökkiinsä huonon hygienian takia tulee kestämään kuukausia ennenkuin kukaan edes huomaa että hän on poisunut keskuudestamme, hänen hautajaisiinsa ei viitsi edes pappi tulla sillä se on turhaa, hänet heitetään sinne kuoppaan ja sen pituinen se, kukaan ei tule kaipaamaan multinikkiä ja kukaan ei hänestä edes välitä.
Uskovaisen multinikin kohtalo
....
1276
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Siunausta vaan sille ateismi-uskovalle multinikille.
Mutta itsehän oli sitä kerjännyt.
Koska ateismi ei ole uskonto niin ei ole olemassakaan mitään ateismi-uskontoa, se on vain uskovaisten epätoivoinen vääntö.
Mutta omapa on elämäsi tai mitä siitä olet jättänyt tuhoamatta.
"Uskovaisen multinikin kohtalo"
Hän polttaa itsensä roviolla, koska hän haluaa uudelleensyntyä noitana lentelemään luudallaan.
Kylläpä ateistit ovat todella hienoja ihmisiä. Aloitus on taas hyvä esimerkki siitä.
Minä arvostelen ateisteja kovalla kädellä koska olen menossa oikeuteen neljän pikkutytön raiskaamisesta ja yhden ateistimummon hengiltäpotkmisesta.
Sieti kuolla senkin ateistimummo, opetin lapsilleni että uskossa on oltava, vanhemmalta pojaltani puhkoin silmät nuoremmalta leikkasin kielen, nyt kummatkin kiltisti uskossa.
Ateisti itse siinä pistää lisää nauloja ateistien arkkuun. Kerro lisää.
Sinä olet todiste siitä että Herra loi ihmisen kuvakseen! Tekoja myöten. Pääset taivaaseen.
Ai niin, sinähän olit se kiduttajatyyppi joka jaksoi pari päivää jankuttaa kiduttamishalustaan. Hienoa, että tarkensit millaista kiduttamista tarkoitit.
Enkä tee rikosilmoitusta. Vammaiset lapset sopivat mainiosti vajakkiperheeseesi.
Lässyn lässyn.
Painuppas muualle mäkättämään siitä. On siinä kanssa, eikö parempaa tekemistä ole kuin marista netissä?
Ateismipalstallakin vaaditaan keskustelijoilta asiallista käytöstä. Sama koskee sinuakin vaikka olet ateisti.
minä ainaki vedän asiallisesti maihinousukengät jalkaan ja lähen potkimaan ateistimummoja, muslimityttöjä ja jutksuja naamaan, vieläpä niiden 24 hihhulikavereideni kanssa.
Sinähän ateistina hyvin osaatkin nämä mummojen potkimishommat ja vielä tulet kehuskelemaan siitä.