Huono eukko on riski miehelle sairastua!

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sain elämääni kantavan opetuksen eräällä oppitunnilla. Minua koulutettiin vaarallisiin tehtäviin. Opettaja sanoi mm. muistakaa ,kun kova paikka tulee parempi on toimia yksin kuin huonon kaverin kanssa.

Huonoja naisia on ollut myös tarjolla, mutta opettajani sanat ovat pelastaneet minut joutumasta näyttelemään kulissi avioliittoa

Äänestä
  • Niitä huonoja eukkoja muuten piisaa tässäkin maassa, voi johtua osittain siitäkin kun maassa erotaan paljon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


¤..¤ kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/diabetes/2014073018529454_di.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu