Brittish Airwayn lentokoneen lentäjän kuolema herätti uutisointia lentokoneiden ilmanvaihdon myrkyllisyydestä.
Lentokoneissa ilmanvaihto tapahtuu koneen moottoreiden suodattamien kautta ohjaamoon,joista monet lentäjät ovat saaneet kaasumyrkytys oireita.2. lentäjää on todettu kuolleen kaasumyrkytykseen
Tämä uutinen kertoo sitä tosiasiaa kemikaalivanojen myrkyllisyydestä,joita lasketaan ilmakehään leijumaan,eli nk. chemtrails lennot ovat todellisuutta,jota ei ole sen kummemmin edes tutkittu.
Lentokoneissa ilmanvaihto tapahtuu koneen moottoreiden suodattamien kautta ohjaamoon,joista monet lentäjät ovat saaneet kaasumyrkytys oireita.2. lentäjää on todettu kuolleen kaasumyrkytykseen
Tämä uutinen kertoo sitä tosiasiaa kemikaalivanojen myrkyllisyydestä,joita lasketaan ilmakehään leijumaan,eli nk. chemtrails lennot ovat todellisuutta,jota ei ole sen kummemmin edes tutkittu.
Vastaukset 4
Vanhimmat
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2269059/BA-pilots-Richard-Westgate-Karen-Lysakowska-killed-breathing-toxic-oil-fumes-mid-flight-pictured.html
Asiaa muuten tutkii joku tri Mulder ja lentäjä nimeltä Frank Cannon.
Sellainenkin hauska sattumallinen yksityiskohta että TV-etsivä Frank Cannonia esittänyt Willliam Conrad toimi lentäjänä 2. maailmasodassa.
Hiilivetyjä poltettaessa syntyvät haitta-aineet tunnetaan hyvin; eikä kukaan edes koita väittää etteikö lentoliikenne tuollaisia aiheuta.
Sen suhteen tässä siis ei ole salaliittoa.
Ottaen huomioon sen määrän lentoliikennettä jota maailmassa jokaisena päivänä lentää, yksi tai kaksi kuollutta on siitä nano-osa. Useampi ihminen tukehtuu syödessään, mutta silti sekään ei ole salaliitto.
Miepä tiijän, mittee nuo kemikualivanat tuolla taevaalla ovat tiällä Pohjois-Karjalassa Venäjän rajalla: ne oun semmoisii vanoloita, joissa on alumiinihiukkasia ja rautaoksiidihiukkasia sekaisin. Ne levviivät kaiken kasvuston piälle, esim. meijän puutarhassa ruoho oli elokuussa valkoisenharmaan ohuen tuhkan peitossa. Ja tiijättekös, että semmoista alumiini-rautaoksidimualia käytettiin WTC:n tornitaloissa remontin yhteydessä ja sehän on erittäin syttyvää eikä sammu, kun syttyy! Siispä nuo Venäjän puolella olevat metsäpalot suattavat olla Umjin tekosia, vae mitä? Kuiva ruohokin ja vähän kostea metsä pallaa tosi sypäkästi, kun sen piälle on sumutettu alumiini-rautaoksidihiukkasia, jotka uamukasteessa liimautuvat kuin muaali seinäpinnalle ja sitten vain marjastaja vain tupakkoo sytyttämään ja natsaa heittämään... Ilimankos se Ruamattu ennustoo, että kolomasosa mualimmoo palloo jonnain päevänä Ilmestyskirjan 8 luku ja seittemäs jae sen selekeesti ennustoo. Ja mikä siinä on takana: pahhuus!