OMOH miehet tulevat Suomeen

Suomi löi itseään rajusti kirveellä jalkaan lähtiessään NATO:n ja EU:n fasistien mukana härnäämään rauhantahtoista Venäjää. Ei mene pitkään kun OMOH-erikoisjoukot rantautuvat Suomeen, tankit vyöryvät mustanaan rajan yli, lentokoneet tiputtavat erikoisjoukkojen miehiä maahan ja Suomi on hetkessä polvillaan.
17134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Meinaatko, että tässä pitäisi peilistä tarkkailla takamaastoaan ja kun näkyisi teksti HOMO miehen asusteissa, niin sitten voisi olisi pelko persuksissa?

Äänestä
  • Sinun kaltaistesi mulkkujen takia suomalainen nettikeskustelu on heikkotasoista p*skaa.

    Äänestä

Öh, se on meidän aakkosilla OMON!

Äänestä
  • Ryssän desanteilla on tuo suomi vähän hakusissa tällä foorumilla.

    Äänestä

pitää etsiä syylliset siihen kuka keksi kääntää kaiken homoiluksi jutkujen halun mukaan. Mediassa huomiota saavat Lifestyle-vastakulttuurit ja heidän juttunsa ovat järjestäen CIA:n propagandaa. Aivan kuten lännen jutkupropaganda koittaa Venäjälle tehdä "pussy riotteineen". Lännen talousoligarkit, heidän Venäjän lähialueiden epävakauttaminen eri keinoin ja viimeksi heidän pakotteensa ovat ymmärrettävästi aiheuttaneet moninapaista maailmaa kannattavassa rauhanmiehessä tarpeen puolustautua.

Äänestä
  • Omoh on venäjän POLIISIN erikoisyksikkö!

    Äänestä

  • Tietämättömälle kirjoitti:

    Omoh on venäjän POLIISIN erikoisyksikkö!

    Niin, tuon alan miehet tykkäävät uniformuista, koppalakeista ja pampuista.

    Äänestä

  • Tietämättömälle kirjoitti:

    Omoh on venäjän POLIISIN erikoisyksikkö!

    Mutta länsipropaganda johon kuuluu tämä liioiteltu homouspropaganda, on syynä siihen miksi nuo tulisivat uhkakuvasi toteutuessa Suomeen.

    Äänestä

Eivät ne venäläiset OMOH HOMO miehet tänne tule olemaan. Enemmän vertaisiaan ja hauskempia alan klubeja löytyy Ruotsista. Sinne siis singahtavat voiteineen.

Äänestä
  • Ovatko ortodoksikristitytkin sanoja väärin päin lukevia satanisteja hellarien tpaan?

    Äänestä

Tänne vaan tervehtivät iloisesti

Äänestä

SETA kutsunut OMOH joukot pride marssille?

Äänestä

OMOH tarvitaankin Suomeen siivoamaan vaikka Helsingin homo poliisi joka sotkeentunut korviaan myöten mm. huumerikoksiin, huorakauppoihin ja kukaties mihin iljettävyyksiin.

Äänestä

Ryssän HOMO-joukkojen upottaminen suohon on hauskaa lystiä. Maa tarvitseekin lannoitusta.

Äänestä

Väärinpäin. Taitaa olla perätuuppareita koko porukka.

Äänestä
  • Juu tottakai ne homo joukot tänne tulee kun täällä on pääministerinä kumihousuissa hilluva ja selfietä räpsivä metroseksuaali. Alix es Stupidon kanssa ovat tulossa viettämään miehistä saunailtaa kokoomuksen malliin.

    Äänestä

"...härnäämään r a u h a n t a h t o i s t a Venäjää. Ei mene pitkään kun OMOH-erikoisjoukot rantautuvat Suomeen, tankit vyöryvät mustanaan rajan yli, lentokoneet tiputtavat erikoisjoukkojen miehiä maahan ja Suomi on hetkessä polvillaan."

Lue nyt wannabe-punikkiapina omia sepustuksiasi. Ei vaikuta erityisen rauhantahtoiselta. Putin on vaarallisempi haiseva fasistiapina kuin HITLER!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulee sota kirjoitti:

Suomi löi itseään rajusti kirveellä jalkaan lähtiessään NATO:n ja EU:n fasistien mukana härnäämään rauhantahtoista Venäjää. Ei mene pitkään kun OMOH-erikoisjoukot rantautuvat Suomeen, tankit vyöryvät mustanaan rajan yli, lentokoneet tiputtavat erikoisjoukkojen miehiä maahan ja Suomi on hetkessä polvillaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu