Stubb (pm) leikkii Duudsonien kanssa

466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eipä pysty sikalihava kaljan turvottama rinne moiseen menoon,
kävelykin on kumarassa töpötystä kuin ois patskalle menossa,
Hyvä jos löytyy jostain tuoli joka kestää 200k. ihrapainon.

Äänestä

Lapsena ei ehtinyt leikkiä.Oli oltava aina mnesestyjä.Ja urheilupomojen golf bäkejä hinaamassa kentällä.
Nyt aikuisena leikittävä.
Leikki vie suomen vain konkkaan lopullisesti.
Katainen ja Jutta pohjusti talouden kuralle ja Stubbi viimeistelee.

Äänestä

Tuosta se jo selviää typerillekin....meillä suomessa on vuonna 2014 10vuotias kakara pääministerinä.

Äänestä

Voisitteko kuvitella Britannian pääministeriä tuollaisiin kuviin (Stubb Duudson tapahtumassa)?
Jos nämä kuvat leviää ulkomaille.....
Tällaiseen kyllä aikaa on ja julkkishäihin. Pääministeri on pääministeri lomallakin, jotain arvokkuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lasten leikit kirjoitti:

http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/paaministeri-lisaa-vetta-myllyyn-shortsi-ja-tviittikohun-jalkeen-leikkia-duudsonien-kanssa/4166442

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu