Koska äärivasurit tunnustaa että

he itse ovat niitä natseja,joista he aina meuhkaavat. Ihan samanlainen ideologia siellä taustalla on.

Ja muistetaan että natsit olivat kansallissosialisteja - siis SOSIALISTEJA.
1469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Töriset muuten totta, ääri on ääri tuli se oikealta, vasemmalta tai keskeltä.

Äänestä
  • >>Töriset muuten totta, ääri on ääri tuli se oikealta, vasemmalta tai keskeltä

    Äänestä

  • >>Töriset muuten totta, ääri on ääri tuli se oikealta, vasemmalta tai keskeltä

    Äänestä

Palstalla riehuu mielisairas äärivasuri joka suoltaa satoja postauksia joka päivä Kansan Uutisiin ja tänne, sekä ties minne.
Miten sellainen joka spämmää samaa sontajuttua kymmeniätuhansia kertoja, muka tajuaisi olevansa väärässä?

Äänestä
  • On hauska seurata ko. tyypin spämmäysoperaatiota. Tosin hauskaa olisi myös tietää, että onko tämä kaveri ihan tosissaan, uskooko hän oikeasti, että moinen toiminta jotenkin auttaisi vasemmistoa?

    Äänestä

  • Siis kuka lukee enää Kansan Uutisia ? Mistä tiedät että tuo havaitsemasi äärivasuri suoltaa postauksia Kansan Uutisiin ?

    Äänestä

ainoa mikä on muutoksen asialla!

Äänestä

Muistissa on ainakin minulla mitä ääri on saanut aikaan ennen ja aivan lähiaikonakin, en muistele hyvällä.

Äänestä
  • Tulet muutaman kymmenen vuoden päästä näkemään mihin tuo lammastelu nykyjärjestelmälle johtaa. Vuosi vuodelta valtaan pääsevät sairaammat henkilöt ja tulevaisuudessa häämöttävät resurssisodat ovat totta nykymenon jatkuessa.

    Äänestä

Ota huomioon, että tuota meuhkaava on CIA:n aivopesun uhreja ( hallusinogeenit) ja laske siitä. Näitä ei osata eikä haluta auttaa korporatistisessa järjestelmässämme. Koko touhu on siis taas suoraan "agentuurin huipulta" vaikka muuta väittävät, kuten salaliittoteoriat ja vastavirtakulttuuri yleensäkin.

Äänestä
  • Et sinä traumapotilaana mistään mitään voi ymmärtää. Kuulut laitokseen muiden hullujen sekaan.

    Äänestä

Kumpaa ne ihailee - Stalinia vai Hitleriä?

Äänestä

Me tunnustetaan sitten kun helvetti jäätyy.

Äänestä

Mussolini oli myös diktaattori, vaihtoi puolta vain kun näki että huonosti käy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vasuri natsi kirjoitti:

he itse ovat niitä natseja,joista he aina meuhkaavat. Ihan samanlainen ideologia siellä taustalla on.

Ja muistetaan että natsit olivat kansallissosialisteja - siis SOSIALISTEJA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu