Fast

muilla samoja kok?

Jännä juttu. Taas kun aloitin syömään Fastin prodee nii alautuminen parempaa. Ehkä johtuu laadusta? 1 pussi riittää tosi pitkään jos ei koko ajan jauhoja syö.

20

486

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ylihintainen tuote

      Hyvä provo. Fastillehan nyt tunnetusti nauraa kaikki jotka jotain laadusta tietävät. Paikat tuntuu hajoavan ja testotasot putoavan yllättävän monella Fastin käyttäjällä jotka vähänkään kovempaa treenaavat.

      • hehhehheheheh

        Joopajoo. Kyllä taitaa kaikki Suomen parhaimmat bodarit Fastin tuotteita käyttää. Itse anakin luotan, että niissä on mitä luvataan.


      • 3311
        hehhehheheheh kirjoitti:

        Joopajoo. Kyllä taitaa kaikki Suomen parhaimmat bodarit Fastin tuotteita käyttää. Itse anakin luotan, että niissä on mitä luvataan.

        Heh juu kylläähän kuka tahansa kertoo käyttävänsä vaikka mitä lisäravinnetta, sitä kutsutaan SPONSOROINNIKSI. Voe elämä teiän kanssa...


    • imho ehramia

      Hahaa, pakkotoiston jonne 15vee iski jälleen.

      Imho fasti on parasta ku niinq pro-bodarit käyttää sitä!! Eihä ne käyttäs jos se ei toimis????!!

    • 990088jkk

      Kannattaa kokeilla Fastin Pro Serieksen tuotteita. Ne toimii. Jos ei oo rahaa voi tilata halpisheraa jostain..

    • bull10

      Aloitin oman treenauksen Fastin heraproteiinilla. Käytän heraproteiinia, koska minulla on maitolaktoosi-intoleranssi eikä vatsa kestä maitopohjaisia proteiineja. Heraa se on vielä kestänyt, vaikka riskit on olemassa :)

      Nyt kun paketti on syöty loppuun, vaihdoin valmisteen Skipin vastaavaan, jonka löysin sattumoisin netistä: http://www.lisaravinteet-netista.fi/tuote/skip-heraproteiini-09kg-suklaa/

      Nyt kun on käyttänyt tuota Skippiä niin eron huomaa. Skip sekoittuu huomattavasti shakerissa kun taas Fastista tuntui jäävän sellaisia kokkareita. Myös maku on Skipissä selvästi parempi. Mutta tämmöisiä kokemuksia minulla Fastista.

    • zazazazazazaazazza

      Hohohoho. Ompas täällä kateellista porukkaa Fastille

    • ilmainen on hyvää?

      Tyhmät bodarit vetävät Fastia kun ilmaiseksi saavat mutta eivät tajua että jos elimistö ei suht huonojen lisäravinteiden ansiosta toimi kunnolla on ongelmia edessä.

      • kateellisisiako

        Nohnoh.. Fastin tuotteet on laadukkaita. Tietty jos ei oo varaa ostaa niitä voi katella muita tuotteita.


      • bisley
        kateellisisiako kirjoitti:

        Nohnoh.. Fastin tuotteet on laadukkaita. Tietty jos ei oo varaa ostaa niitä voi katella muita tuotteita.

        Laadukkaita? Mistä olet mielikuvasi saanut, jostain fitness-blökistä?


      • gwretyuöäoå'äoö
        bisley kirjoitti:

        Laadukkaita? Mistä olet mielikuvasi saanut, jostain fitness-blökistä?

        Heh luuletko, että jonku Scifitexmaxsupermaxym. firmojen tuotteet on parempia :D


      • Rystyripe
        gwretyuöäoå'äoö kirjoitti:

        Heh luuletko, että jonku Scifitexmaxsupermaxym. firmojen tuotteet on parempia :D

        Kerros mikä niistä fastin tuotteista tekee laadukkaita? Markkinointikoneisto?


      • kertojaoö
        Rystyripe kirjoitti:

        Kerros mikä niistä fastin tuotteista tekee laadukkaita? Markkinointikoneisto?

        Kerrokerrokerro. Mitä sulle nyt pitäis taas kerrrtoa :D Kerroin vaan, että eivät ole yhtään en huonompia kuin muutkaan jauhot.


    • Yksinkertaista

      No jos Fastin hera turvottaa mahaa ja laadukkaamman merkin hera ei turvota mahaa, niin eikö Fast ole silloin se huonompi vaihtoehto?

      • sairas vääns

        syökää poikaset ruokaa niin kasvattekin joskus


    • 20+7

      Vaihdoin MyProteiniin ja mahakin tykkää enemmän.

    • molli olli

      No MyProtein on toki hintalaadultaan paljon parempaa kuin Fast vaikkei olekaan mitään kovin laadukasta, ainakaan ne halvemmat.

    • protsku ja hiilari

      Mulla on tällä hetkellä Fitnesstukun Whey-80 -heraproteiinia ja ajattelin kokeeksi sekoittaa sen kanssa Fastin Malto6:ta. Tuli sitten mieleen, että kun kyseessä on kahden eri valmistajan aineita, että kannattaako niitä sekoitella. Mitä mieltä olette?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      74
      5603
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      274
      4900
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      45
      3224
    4. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      105
      2663
    5. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      5
      2352
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1595
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1565
    8. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      29
      1418
    9. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1260
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      127
      865
    Aihe