Kun virolainen moraalia meille opetti:)?

Niin päästin röhönaurun.... !!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomen maalaisilla tämä on yleensäkin tapana kaiken opetuksen suhteen. Maalaiset eivät halua oppia mitään, ei kieliä, ei historiaa, ei matematiikkaa, ei maantietoa... ainoastaan poistaa kaiken opetuksen välttämättömyys. Esimerkiksi kielten "pakollisuutta" ollaan maaseudulla vähentämässä rajusti.

Mikä olisi se keino että maalaisia voitaisiin sivistää?

Äänestä
  • Muslimit ovat maailman maalaisia, tolloja kuten,,sinä;)
    Omia serkkuaan raiskaavia apinoita, joko olet jättänyt oman tyttäresi seksuaalisesti rauhaan.?!

    Vai oletko jo kunniamurhannut hänet, vaikka sama se minulle.
    Yksi musu vähemmän synnyttämässä musu pedoja

    Äänestä

Sen se teki.
Ei Venäjän kanssa joudu muuta kuin eristyksiin muusta maailmasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anusakin kirjoitti:

Niin päästin röhönaurun.... !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu