Nuorena miehenä tuota on tullut harrasteltua, onko se oikeasti syntiä?mikö siintä tekee syntistä?
Mieltäni painaa, kun kerran tuli spermasetpaperit hävitettyä polttamalla. Onko syntistä jos on hövittänyt paperit polttamalla? Näin on käynnyt vain kerran.
masturboinnista
sharmillinen*
3
169
Vastaukset
- jumalanveli
Syntiä on se että paikallinen miespuolinen pastori ei pääse mukaan. Ota paikallinen helluntalaispastori mukaan niin sitten se ei ole syntiä.
- ......
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12428366
Luepa tämä niin tulet tuntoihisi. - h5h5h
olen ihastunut seurakuntamme työntekijään. Sexy kypsä nainen, pukeutuu usein tiukkoihin mustiin housuihin. Saan usein kovan seisokin nähdessäni upean pepun pyörivän pianotuolilla. Joskus on pitänyt käydä päästämässä paineet pois miesten wc:ssä. Vartalo muutenkin sellainen, että lihan himo on aivan kauhea! Syntiä sekin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1202399
- 241903
- 241711
- 301636
- 1721579
- 371285