Lue ajatuksella ja suodata ylimääräiset ääripäät, säteilytykset ja liioittelut pois. Mitä enemmän luet vainoista niin sitä paremmin ymmärrät ja osaat suhtautua asioihin ettei mikään tule yllätyksenä.
DDR-tyyppinen vainoaminen
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11628903
Vainoamisen uhrit
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12420258
Kiusaajat
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12374745
Suomessa vainottuja / kiusattuja
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12262485
Gang Stalking -ammatit
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12438570
Salaliittoko?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12364856
Salakuuntelu?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12435018
Älkää syrjäytykö vaan ryhdistäytykää
8
305
Vastaukset
- JK JK
NIINKÖ ?
- Anonyymi
Miksi muut keskusteluaiheet on siivottu pois. Oliko arkaluontoista tietoa?
- Anonyymi
Äärivihreät ottavat jatkuvasti mallia DDR:stä.
- Anonyymi
Vihreistä on tullut telaketjufeministien puolue. Se tietää talouden turmiota.
- Anonyymi
Ukrainalaiset saavat ehkä ihmiset ymmärtämään kuinka tärkeä kysymys vastaajan oikeusturva on myös kotimaassamme?! Vahvemman mielivalta on ylimielistä.
- Anonyymi
Putinista on tullut vainoharhainen ihan kuten muistakin diktaattoreista on tullut.
- Anonyymi
Vihreät ovat syrjäytyneet ääriliikkeeksi, missä on vain yksi oikea mielipide.
Kaikki muut mielipiteet ovat vääriä. Onko malli otettu Pohjois-Koreasta?- Anonyymi
Marinillekin tuli jo pupu pöksyyn kun halusi lisätä puolustusmenoja .
Kyllä me tarvitsemme ainakin 1000 ilmatoirjuntaohjusta lisää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit355253Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3984526Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483819KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1433005Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku112500Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182038Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511982- 1231910
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241459