Rasistit ovat väärässä, silä mustakin voi olla älykäs ja menestynyt tiedemies:
http://images.sciencedaily.com/2014/08/140822094106-large.jpg
http://images.sciencedaily.com/2014/08/140822094106-large.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Voi toki! Valkoisten ilmaiseksi kouluttamana. Ei mustat ole tyhmiä. Jotkut afrikan mustat on vaan patalaiskoja. Aseellinen vallankaappaus silloin tällöin ja ulkomailta saatu kehitysapu (hukkaan heitetty) pitää ne kyllä leivissä. Akka ja lapset raataa pellolla tai kerää risuja tai kantaa vetä. Siis miksi mustan miehen tarvitsisi tehdä töitä afrikassa?
Tuskinpa siirtomaaherratkaan huvikseen niitä ruoskivat plantaaseillaan. Asenne työhön kun on mitä on.
Erosin aikanaan kirkosta osin hyödyttömän kehitysavun vuoksi. Se on niitä varten jotka haluaa leikkiä laupiasta samarialaista ja saada palkaksi raiskatuksi tulemisen tai ebolan.
Satojen orjien ruoskiminen on kovaa työtä. Siirtomaaherrat eivät yleensä ruoskineet orjia itse, vaan se huvi oli päällysmiesten työtä.
hehheheh..
Juu voi voi!
Ja kuvassa just älykäs tiedemies kiikaroi mikroskoopilla taskumattinsa jäännöksiä, eikä jotain tieteellistä tutkimuskohdetta kahden lasilevyn välissä, kuten kaikki MUUT tiedemiehet!?! :D
Aloittaja ei varmaan kykene hahmottamaan että mustakin voi olla rasisti.
Muslimeista puhumattakaan. Heille luontainen ajattelu on ylimielisyys ja kopeus muita kohtaan. He ovat pahimpia rasisteja!
Miksi Perussuomalaiset eivät vieläkään ole irtisanoutuneet RASISMISTA?