Cindy ja Isabella takas Salkkareihin????

Tietääks joku onks Cindy ja Isabella palaamassa sarjaan kun ne oli kuvaa ison porukan kaa tos yks päivä??
6317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mäkin näin ne kuvaa jotain!!! Oi vitsi kumpa ne tuliskin takas, ne on niin parhaat :) :) :)

Äänestä

Ne ainekin on sanonu et ei ne oo menos takas salsuihin. Voisko niil olla joku uus yhteinen telkkariohjelma tai jotain tulossa???

Äänestä

"Isabella takaisin."
Ei oo mitää Isabella Holmia, vaan Pirjo Luokkanen. Pirjo Luokkanen vois olla uus hahmo Salkkareihin. Nykynen soppari tehty vuoteen 2018 asti.

Äänestä
  • Isbe on Isbe. Poloisella vain tuli taas mielenterveysvaivaa, jota paha Camilla käytti hyväkseen päästäkseen painamaan Isabellan huonoa miestä.

    Äänestä

Ottaisin ennemminkin takaisin oikean Katariinan ja Isabellan. Cindy voi palata kotiinsa maaseudulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PiiaSS kirjoitti:

Tietääks joku onks Cindy ja Isabella palaamassa sarjaan kun ne oli kuvaa ison porukan kaa tos yks päivä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu