Senior Männistö/Laura Räty Junior Männistö/Laura Räty

Senior Männistöön Laura Räty oli jäävi.
Paljonko yhteinen palkkasumma nousi?
Seuraavat presidentti/pääministeri Räty/Männistö?
Ollaanko kokoomuksessa ihan hölmöjä?
2106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

OLLAAN. TOSI IKÄVÄÄ MUTTA TOTTA.

Äänestä

Vetoomus Eero Heinäluomalle asiassa Räty & Männistö-kun mikään ei riitä;

Lasse Männistö haluaa lisää palkkaa! Laura Räty haluaa lisää palkkaa! Niinpä nämä Kokoomuksen vekkulit päättivät lyödä ovelat päänsä yhteen ja keksivät läpinäkymättömän juonen. Fantastista!

Pallo on nyt Eero Heinäluomalla. Jos hän ei myönnä virkavapaata Männistölle voi tämä rötös kansalaisten rahoilla kariutua.

Eero Heinäluoma!
Näytä, että olet kokosi mukainen mies!

Estä tämä touhu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kallion terveysasema kirjoitti:

Senior Männistöön Laura Räty oli jäävi.
Paljonko yhteinen palkkasumma nousi?
Seuraavat presidentti/pääministeri Räty/Männistö?
Ollaanko kokoomuksessa ihan hölmöjä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu