hoitovirhe

Mulle sattui hoitovirhe ja hammaslääkäri lupasi 6000,00 korvauksia, kannattaako suostua vai haastaa oikeuteen????
6154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Suostu

Äänestä

Kerro lisää

Äänestä

Ota rahat ja tuhlaa ne.

Äänestä

Näitkö unta, että hammaslääkäri lupasi 6000,00 korvauksia hoitovirheestä?
Uusi päivä kaiken muuttaa voi!

Äänestä

Oletko sanut rahat.

Äänestä

Noup! Tili näyttää tyhjää edelleen?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


voirovirhettä kirjoitti:

Mulle sattui hoitovirhe ja hammaslääkäri lupasi 6000,00 korvauksia, kannattaako suostua vai haastaa oikeuteen????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu