nettiosotteiden poisto???APUA!!

nyt vaan kaikki vastaamaan jotka tietää!!: miten tosta ylhäällä olevasta jutusta jossa on noi osotteetsaa ne pois?? joku deletointi juttu se on mut mikä!! apua!
3495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jaahaz,oot tainnu käyä pornosivuilla...parempi kun et saa tietää,joudut kiikkiin ja ihan oikeen!

Äänestä

valitse ylhäältä työkalut ja sieltä internetasetukset ja sieltä ilmestyy ruutu josta löytyy sivuhistoria. vieressä on "nappula" tyhjennä sivuhistoria. paina sitä.
näin saat pois ne hm...sivut.

Äänestä

väliaikaiset internet tiedostot samasta kohdasta, poista tiedostot ja sitten vielä cookies pois, kaikki tyhjäksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikaista apua tarvitseva kirjoitti:

nyt vaan kaikki vastaamaan jotka tietää!!: miten tosta ylhäällä olevasta jutusta jossa on noi osotteetsaa ne pois?? joku deletointi juttu se on mut mikä!! apua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu