Siis mikä idiootti tuo Late oikein on.

Täällä se huutaa taas ja feikkailee turun toivoa oikein urakalla, onkohan sillä kusenvaihtoaika käsillä, meinaan sen kaaliin.
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole kusenvaihdosta ollut apua.

Äänestä

Voihan sitä niin sanoa, olen kyllä niin kiljuissani etten tiedä nyväiskö poroja vai Jussufin lampaita !

Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaihtoaika kirjoitti:

Täällä se huutaa taas ja feikkailee turun toivoa oikein urakalla, onkohan sillä kusenvaihtoaika käsillä, meinaan sen kaaliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu