olen alkanut syömään pillereitä pitkän harkinnan jälkeen..käytän niitä ehkäisyyn ja menkkojen takia..olen hirveen äksyinen ja naama kuivaa ...pitää varmaan vaihtaa merkki...voihan pillereihin luottaa.?? alapäästäni vuotaa verta ja kusen mukana johtuuko se spermasta mikä rakastelessa tulee..tai jo haava tullu ala päästä..nimittäin nykyään kun syö pillereitä olemme kovia rakasteleen..
pillerit
likka
1244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
mennä lääkäriin jos epäilet sen johtuvan pillereistä..ja ehkä noin niinku muutenkin.nythän on kyse hyvinvoinnista tyttö hyvä!
onko kipuja tms?ja veri saattaa johtua siitäkin, että et ole kertakaikkiaan tarpeeksi kostea yhdyntään jolloin voi aiheutua repeytymiä tms.mitä odottelet?mee lääkäriin!!tai kasva aikuiseksi sen verran että seksi ei ole vaan sisään ulos vaan naisenkin pitää ehtiä mukaan tarpeeksi pitkillä esileikeillä.haloo!