Niin ratkesi meillekkin ja pitää.

Kyllä Keskustan äänestäjiä riittää.

Keskusta on kaikkien äänestäjien puolue.

Keskusta on entistä parempi.
3163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tyhjänpäiväisissä pikkukunnissa, mutta loppu tulee ja äänet menee hukkaan sillä ne johon joudutte liitymään nauravat teidän kepu hommillenne.

Äänestä
  • Ja suureta kaupungista.

    Siellä Keskusta jyllää.

    Äänestä

  • Ja etelästä. kirjoitti:

    Ja suureta kaupungista.

    Siellä Keskusta jyllää.

    On mennyt monta koria ennen kuin se ratkesi ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keskusta on paras. kirjoitti:

Kyllä Keskustan äänestäjiä riittää.

Keskusta on kaikkien äänestäjien puolue.

Keskusta on entistä parempi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu