Katso järkyttävä video; joka pian on myös Helsingin, Turun, tampereen ja muidenkin muslimeja haalivien kaupunkien ja kuntien kohtalo !
katso ja järkyty CBN:n raportti !
Siinä saa valkoinen nainen muhameteilta happoa silmille, vaikka kävelee rauhassa katukäytävällä.
HUOM !
Muhametit itse kuvasisivat tilanteen YLPEÄNÄ.
Toivotaan että Viljanen kaikki virheeden naiset kokevat happohyökkäyksen...niin ehkä silmät avautuvat !
http://www.cbn.com/cbnnews/world/2014/April/Native-French-under-Attack-in-Muslim-Areas/
Sitä saa mitä tilaa !
katso ja järkyty CBN:n raportti !
Siinä saa valkoinen nainen muhameteilta happoa silmille, vaikka kävelee rauhassa katukäytävällä.
HUOM !
Muhametit itse kuvasisivat tilanteen YLPEÄNÄ.
Toivotaan että Viljanen kaikki virheeden naiset kokevat happohyökkäyksen...niin ehkä silmät avautuvat !
http://www.cbn.com/cbnnews/world/2014/April/Native-French-under-Attack-in-Muslim-Areas/
Sitä saa mitä tilaa !
Vastaukset 10
Vanhimmat
Taas yksi esimerkki alueesta, jonne muslimit eivät halua alkuperäisiä asukkaita eli niin kutsuttu "NoGo"-alue. Näiden alueiden olemassaolon Jussuf on itsepintaisesti kiistänyt.
Maalaiset Suomessa ovat aina toivoneet naisille joko kuolemaa tai jotain muuta pahaa kohtaloa.
Mikseivät maalaiset anna naisten olla rauhassa?
Nyt ei huumorisi oikein toiminut.
Jotta se toimisi, niin sen pitäisi olla edes hieman uskottavalla pohjalla. Pitäisi jättää edes pieni epäilys, että hitto, voisko se olla noin. Nyt ei ollut. Meni yli, eikä siis naurattanut, sori.
Ei se ole huumoria. Mielestäni on hyvin surullista että nimimerkki "viherpiipertä KK XP ZN" kirjoittaa näin:
"Toivotaan että Viljanen kaikki virheeden naiset kokevat happohyökkäyksen...niin ehkä silmät avautuvat !"
Itse asiassa happohyökkäysissä on usein naisilta nimenomaan tuhoutuneet silmät ja silmäluomet, joten siinä mielessä tuo viherpiiperön kommentti voi olla kohdallaankin.
Jo vuonna 2006 yksi persu, nimeltään muistaakseni Allah-Aho halusi että vihreitä naisia raiskattaisiin enemmän. Nyt kun nimimerkki viherpiiperö haluaa että "virheeden" (tarkoittanee vihreitä?) naisten kimppuun hyökättäisiin hapolla, voi joku peräkammarin breivik tosiaan ruveta täyttämään näitä toiveita.
Sairaaksi on mennyt Suomen maaseudun meininki. Huomasin sen itsekin Suomessa asuessani, että englantia puhuviin suhtauduttiin Suomen maaseudulla kovin vihamielisesti. Heitä nähtävästi luullaan "virheeiksi"...
Itse asiassa happohyökkäysissä on usein naisilta nimenomaan tuhoutuneet silmät ja silmäluomet"
Niinkö? En tiedä, kun en ole asiantuntija, mutta kerro lisää. Mitä happoa te muslimit käytätte? Onko se suolahappoa?
Monenko naisen silmille olet happoa heittänyt?
"muistaakseni Allah-Aho"
Muistat taas väärin. Se nimi kirjoitetaan Jussi Halla-aho.
Hänen bloginsa nimi kirjoitetaan. Scripta. Se on latinaa.
"halusi että vihreitä naisia raiskattaisiin enemmän."
Tuonkin muistat väärin. Hän sanoi, että olisi parempi, jos muslimit raiskaisivat muslimien maahanmuuttoa kannattavia vihreitä naisia kuin muslimien maahanmuuttoa vastustavia naisia.
Sehän on ihan reilua, vai mitä? Muslimien maahanmuuttoa kannattavat ovat toki etuoikeutettuja keräämään myös työnsä hedelmät.
" Nyt kun nimimerkki viherpiiperö haluaa että "virheeden" (tarkoittanee vihreitä?)"
Kato. Nyt veikkasit han oikein. Kerrankin. Kymmenen pistettä ja papukaijamerkki.
"Sairaaksi on mennyt Suomen maaseudun meininki. Huomasin sen itsekin Suomessa asuessani, että englantia puhuviin suhtauduttiin Suomen maaseudulla kovin vihamielisesti. Heitä nähtävästi luullaan "virheeiksi"...
Hohhoijjaa.
En ole muslimi.
En minä tiedä mistään hapoista. Kysy nimimerkiltä viherpiiperö joka haluaisi heittää naisten päälle happoa.
Vai latinaa? Tuskinpa ulkomaiden vihaaja mitään ulkomaalaista kieltä suostuisi käyttämään julkisesti. Eiköhän se sana ole taas synonyymi melonin lippalakille, vaikka kuulostaakin englannilta.
Allah-Ahoa siteeraat täysin väärin. Hänen Hartain Toiveensa maailmassa oli jo vuonna 2006 että enemmän suomalaisia naisia raiskattaisiin. Älä muuntele totuutta. Se on tuhmaa.
Olisit voinut vastata tuohon viimeiseen kommenttiini. Vihaavatko maalaiset englantia puhuvia ihmisiä sen vuoksi että heitä luullaan "virheeiksi"?
"En ole muslimi."
Miksi sitten ylistät islamia kriitittömästi, ja haukut kristityt ja juutalaiset maan rakoon?
"En minä tiedä mistään hapoista."
Hetki sitten höpisit happohyökkäyksistä ja esitit tietoa niissä tulleista vammoista. Nyt et sitten tiedäkään yhtään mitään po. aiheesta. Oletko taas vetänyt liikaa khattia?
"Vai latinaa?"
Nii-in. Scripta on latinaa. Jussuf ei tätäkään tiennyt, koska eihän hän osaa edes suomea kunnolla.
"Allah-Ahoa siteeraat täysin väärin."
Joku Allah-Aho on toki voinut sanoa noin, sillä hän on ilmeisesti Jussufin lempimoskeijan imaami, jonka oppeja jussufit noudattavat tunnollisesti.
"Vihaavatko maalaiset englantia puhuvia ihmisiä sen vuoksi että heitä luullaan "virheeiksi"?"
Kysymyksen voisi esittää myös näin; miksi Jussuf (se sama) höpisee koko ajan englanninkielestä, kun hän ei sitä(kään) selvästi osaa?
Mutta mitä tekemistä tällä on rasismin kanssa?
Eh eh eh, nimittäin..
Mitä teen, kun työnsin kaksi kuusenkäpyä peräaukkooni ja ne ovat siellä turvonneet eivätkä millään tule ulos sieltä? Vääräuskoiselle lääkärille en voi mennä.
SATTUU!!! Auta Aaaalllaaahhh!
Jussuf, anna niiden kuusenkäpyjen muhia anuksessasi. Ne lahoaa aikanaan ja poistuvat mätänä aukostasi.