Karsea peruukki

Kyllä se Ridgen peruukki on kamala vieläkin, vaikka se on lyhentynyt. Kyllä luulisi niillä rahoilla saavan sille paremman ja aidomman näköisen.
41372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Surullista on että Ridgen tukka ei edes ole peruukki =) Miksi kukaan mies haluaa sellaisen tukan itselleen?

Äänestä
  • ikävä tuottaa sulle pettymys mutta ei se peruukilta näytä

    Äänestä

lentää kohta pois. Tarkkailkaapa tilannetta. Oliskohan Ridgellä semmoinen Gorbatshov-läiskä hiusten alla piilossa?

Äänestä
  • Ihan peruukilta tai tupeelta se ainakin eilen näytti! :D kelatkaa, jos sillä itteesä selvästi NIIIN täynnä olevalla tyypillä onkin sellanen Seppo Taalasmaa- tyylinen kalju siellä alla! :DDDDDD

    Tuskin sillä tukalla mitään läiskää on peitelty. Niihin kun on olemassa ihan peitevoiteitakin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jotain tyyliä kirjoitti:

Kyllä se Ridgen peruukki on kamala vieläkin, vaikka se on lyhentynyt. Kyllä luulisi niillä rahoilla saavan sille paremman ja aidomman näköisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu