Mitä ihmettä Viitasaari kirjoittaa Ilkassa tänään

siis onks tuollainen tapaus oikeesti tapahtunut? Kammottavaa.
7548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

hÄNET YRITETTIIN HAKATA KEPEillä, siitä kirjoitus oli.Mutta keitä ne oli?

Äänestä
  • ohhhoh! tosiaan nyt pyytäkää anteeksi ees, vähintä itä voi vaatia tekijöiltä!

    Äänestä

  • tulukoot nyt ees esiin poteroistaan ja ilmottautukoot ne jotka hakkasi ihmsitä kepeillä.

    Äänestä

Oliko yleisöosastossa?

Äänestä

Sama mitä puhuu, kun alaa vai tulee kovasti S-vika

Äänestä

Kuka ,koska,saanut keppiä keneltä? ja miksi?

Äänestä
  • Ituniskat! Maailmassa on muutakin kuin Ilkka!..mutta teidän maailma on alajärvi..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tami.P.- kirjoitti:

siis onks tuollainen tapaus oikeesti tapahtunut? Kammottavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu