Luuletteko että NATO ON SAMA KUIN ITSENÄISYYS?

Se on rikkaitten korporaatioitten orja armeija!

Forbes :

Huippurikkaat ovat vuodessa rikastuneet huikeasti lisää, sillä vuosi sitten miljardöörien omaisuus oli yhteensä 5,4 triljoonaa dollaria.

Nämä löytyvät Natomaista
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Näin on. Meidän pitää liittyä Venäjään.
Emme halua tulla alistetuksi kuin Norja
Natomaana.

Nato on vienyt Norjalta ja Tanskalta itsenäisyyden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nato orja armeija kirjoitti:

Se on rikkaitten korporaatioitten orja armeija!

Forbes :

Huippurikkaat ovat vuodessa rikastuneet huikeasti lisää, sillä vuosi sitten miljardöörien omaisuus oli yhteensä 5,4 triljoonaa dollaria.

Nämä löytyvät Natomaista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu