Paikalla oli runsasti " oikeita " karavaanareita. Varmaan toista tuhatta? Tänä vuonna Carthago jengi ei ollutkaan Lokkirannassa vaan ne siirettiin alueelle 6 joka on tuolla kalasataman pohjoispuolella.
Sää oli hyvä ja niin messutkin. Kalasatamassa oli Wellamo laivaravintolassa seisovapöytä hintaan 5€. Ei siinä paljon tarvinut rahoja tuhlata. Toki olut maksoi 6€.
Sää oli hyvä ja niin messutkin. Kalasatamassa oli Wellamo laivaravintolassa seisovapöytä hintaan 5€. Ei siinä paljon tarvinut rahoja tuhlata. Toki olut maksoi 6€.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Missä Räppäri Joksulla on seuraava keikka ? Onko Puijonsarvessa ??
se on reino on se
Enemmän Reinoa ja rumatikkiä yöllä klo 02.15
Kyllä kaupat taas tuli messuilla, piti uusia parivuotta vanha kalusto (käteisellä).
Sielläkö oli hammasteknikkokin paikalla? Saitko uuden kaluston heti mukaan, vai tuleeko postissa? Jos olisin tuon tiennyt niin olisin minäkin uusinut kalustoni.
Retkipöydästä tuolineen se puhui eikä tekohampaista pöljä!
En puhunut niistäkään, puhuin matkailuautosta. Mukaan sain, olen käteisostaja jos tiedät mikä se on. Sano vaan jos et ole kuullutkaan, ilmoita samalla karavaanarinumerosi. Kyllä sitten ymmärrän.
Kovasti näkyi olevan rahattomia liikenteessä taas. Pelkkää uteliaisuuttaan kävivät? Toki siellä oli suurrikkaitakin etelässä talvehtijoita, ketkä odottelevat puolan vapaaparkissa saldon taas korjaantuvan.
Sieltä Lokkirannasta pitäisi siirtää takavasemmalle kaikki kurttunaamat, jotka aloittivat jo keskiviikkona marinan siitä, että ravintola Lokista kuuluu liian kovaa musiikki. Ei saa nukuttua jne. jäkäti, jäkäti. Ihmettelen sitä, että miksi heidän täytyy tunkea sinne. Löytyyhän messuilta alueita, johon ei Lokin musiikki kuulu. Lokinrantaa pitäisi päästä vain niitä, joilla on tarkoituskin pitää hauskaa, olivat sitten Carthagoja, Kabeja, Soliferejä tms.
Juu, viimeiset näyttivät keräilevän voimia kotimatkalle vielä tänä aamuna Lokinrannassa. Itse sain eilen niveltulehduksen olkapäähän etelästä Lahteen tullessa, kun piti morjestaa kaikki täältä vastaantulevat karavaanarit.
Rumatikillä varustetut olivat messuvieraiden suosiossa.Meillä on värkki Hymmerimopiilissa,käytiin Elokuussa Kylmäkoskellakin.
Kaikki kalliimmat värkit , on varustettu suuren suosionsaaneilla Rumatikillä !!
Taaskin Reinon isopyörä heittää!
Huomaatteko?Reino ja Rumatikki mielessäni.
Onko pöpinä kivaa, Reino?
Pojat , täällä olisi isoa tarjolla taas Kuopiossa !!!
http://xhamster.com/movies/334318/small_dick_jerk_off.html
Rimorilla on taas maahantuoja, vaikka mikäs laatuauton hävittäisi. Komeita koppeja näyttävät olevan.