ISIS-kuvasatoa EI HERKILLE

18136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Näitä kuvia on lähetettävä noille kukkahattutädeille ja hyysäri akoille. Jos vaikka ne
" Sini Silmät " näkisivät todellisuuden näistä " ihguista " kulttuurin rikastajista.
Että silleen.

Äänestä

Kiva kun maalaisetkin ovat oppineet photoshoppailemisen arvokkaan taidon.

Äänestä
  • sinut ?

    Äänestä

  • Jussuf (se sama) kävi tänään sairaalan kahviossa 'shoppailemassa' kortin, jonka lähettää sukulaisilleen Somaliaan.

    Äänestä

  • Sinä shoppaat ideologiasi, mutta huonosti, sillä trollius paistaa läpi.

    Äänestä

Tyhmä kysymys mutta MISTÄ tällainen ISIS potkaistiin ilmaan lyhyessä ajassa??

Ei muistaakseni viime vuonna kukaan puhunut sanaakaan koko helekatin poppoosta !!????

Äänestä
  • sunnimuslimeilta...

    Äänestä

  • Setä samuli tiedä mitä oikea tai vasen käsi tuohuaa, päätellen siitä, että aseita jaetaan "terroristeille" yhtäällä ja toisaalla pommitellaan samoja porukoita.

    Äänestä

  • Viime vuonna vielä julistettiin että eivät ne muslimit lainkaan haikaile sitä kalifaattia.

    Huhut olivat kuitenkin oikeassa ja kalifaatti on perusteilla.

    Ei meille lehdissä kerrota kaikkea mitä oikeasti jo tiedetään.

    Äänestä

  • Saudien wahhabilaisuus (aikovat muistaakseni tuoda suomeen islamilaisen kulttuurikeskuksen) on suurin yhteinen nimittäjä islamilaiselle fundamentalismille, joka vaikutti esim muslimiveljeskunnan perustamisella (=Hamas Gazassa) Egyptissa sata vuotta sitten. Lisäksi että muslimeilla on uskonnollisia yli valtiorajat ylittäviä rauhanorganisaatioita kuten isis, arabeilla on ollut mm. Egyptin ja Syyrian liittovaltio.

    Al Qaedasta irtautuneet rasismin uhrit ry. Irakissa perustivat sen liikkeen joka nyt kulkee nimellä isis (The Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS).

    Kaikki on perussuomalaisten syytä. ...ja koska somaleille ei makseta tarpeeksi palkkaa siitä että he ovat tulleet pelastamaan suomen kristinuskolta.

    Äänestä


  • LKJHGt kirjoitti:

    Länsimaisen massamedian pitäisi totuuden nimissä julkistaa se, että ISIS on Israelin, sionistien ja USA:n poliittinen sekä sotilaallinen väline sionistisen ylimystön kansainvälisen hegemonian täydentämiseksi.

    http://www.magneettimedia.com/israel-usa-ja-nato-luovat-sekasortoa-valtamedian-tuella/

    natsi-Kärkkäinen, että joku ottaa lähitulevaisuudessa tiilenpäitä lukemaan lähtevän luuserin juttuja tosissaan?

    Äänestä

Lintuko-Suomesta meni mm.Syyriaan 50 ISLAMILAISTA tappajaa! ajtelkaa SUOMESTA!! ei lakia Islamisti terroristeille.
Kaikkien perheiden joista lapsia matkustaa ISIS terroristien joukkoihin olisi heti ajettava pois Suomesta.
Islamilais perheet suorastaan pakottavat lapsensa terroristeiksi.

Äänestä
  • Eikä kukaan muka tiedä kuka sitä värväystä tekee, eikä ketään ole omien sanojensa mukaan edes yritetty värvätä.

    Äänestä

Kyllä tällaisilla uroteoilla jo sotaveteraanieläkkeen pitäisi irrota, vai mitä Haatainen?

Äänestä

kuitenkin : "Islam on rauhanuskonto."

Uskokaa nyt vain, uskokaa...

Äänestä

koska ne pommitukset ja iskut taas jatkuvat?

ISIS niskaan vaan ohjuksia ja raketti-iskuja.

USA erikoisjoukot hakemaan se niiden pääjehu ja heti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yuiyuiyuiyui kirjoitti:

http://www.exponerat.net/se-skrammande-bilder-tagna-i-islamhelvetet-media-vagrar-visa-detta/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu