Afrikkalaistaustaiset jengiraiskasivat

http://www.vg.no/nyheter/innenriks/krim/broedre-siktet-i-gjengvoldtektssak-paa-tog-fra-oslo-s/a/23306838/
punaisten tekstien alta löytyy että kyseessä on afrot jotka kiistävät syyllisyytensä ja väittävät että alaikäinen antoi niille omasta tahdostaan.
1088
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Paskapuhetta. Mutta uskon.

Äänestä

Nii, mutta suomen poliitikot haluavat nimenomaan afrikasta lisää nuoria miehiä.

"Kaikilla on oikeus" tulla ja mennä miten haluaa.

Äänestä

aivan yhtä hyvinhän jengi on voinut koostua etelä-afrikan buureista. -buurit ovat valkoihoisia, jos joku ei tiedä)

Äänestä
  • Buurit osasivat käsitellä afroja. Buureja tarvittaisiin Suomeenkin opettamaan käytöstapoja afro-uroksille.

    Äänestä

  • Vai että buureja :))) Etkö vielä ole tajunnut että tiedotusvälineissä afrikkalainen = neegeri

    Äänestä

  • kutsuta afrikkalaistaustaisiksi.

    Äänestä

Joukolla voi siis heikäläisillekin = kaikenvärisille raiskaajille tehdä mitä tahtoo, kunhan muistaa jälkikäteen todeta, että kyseessä oli sovittu juttu. Ekaksi voitaisiin käydä nostamassa yht'äkkisen anteliaisuuden puuskasta kärsivän herran tili tyhjäksi. Jos jälkikäteen kaduttaa, niin se on voi, voi ja sellaista sattuu.

Äänestä

Muut ei uskalla suojavärillisien rötöksiä arvostella.

Äänestä

että Norjassa on kyseisestä rikoksesta mahdollisuus saada 21 vuotta ehdotonta linnaa.

Äänestä

Joko se laiva on tilattu satamaan?
Sinne lastataan kaikki raiskarit ja musut
kokka kohti sinne minne kuuluvat

ne on vaaraksi ympäristölleen täällä
eikä ne itsekkään tykkää olla täällä

joten saavat menolipun paratiisiin= kotiinsa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alaikäisen Oslossa kirjoitti:

http://www.vg.no/nyheter/innenriks/krim/broedre-siktet-i-gjengvoldtektssak-paa-tog-fra-oslo-s/a/23306838/
punaisten tekstien alta löytyy että kyseessä on afrot jotka kiistävät syyllisyytensä ja väittävät että alaikäinen antoi niille omasta tahdostaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu