minkäväriset teillä on nämä tekstit siis otsikot ja muut mitkä ei ole mustalla, kun minulla on melkein kaikki sinistä? Suomi 24 etusivullakin kaikki teksti on sinistä? Miksi ihmeessä vai onko muillakin??? Miten tälläisiä asetuksia vaihdetaan? Me käyttöjärjestelmä on ja olisin tosi kiitollinen jos joku voi auttaa, tosi ikävä lukea sinistä kokoajan... Vai tervitsetteko vielä jotain lisätietoa..?
en osaa...
8
424
Vastaukset
- Digi
kaikki linkit on sinisiä.. etusivullahan ei paljon muuta teksiä olekkaan....
- näinikkään
Jos sun selain on IE(et ilmoittanut)
>Käynnistä
>Ohjauspaneeli
>Ulkoasu ja teemat
>Näyttö
>Ulkoasu
>Lisäasetukset
klikkaa siinä sitä tekstiä joka sulla nyt on
sinisenä ja siitä alempaa voit muuttaa. - onneton
näinikkään kirjoitti:
Jos sun selain on IE(et ilmoittanut)
>Käynnistä
>Ohjauspaneeli
>Ulkoasu ja teemat
>Näyttö
>Ulkoasu
>Lisäasetukset
klikkaa siinä sitä tekstiä joka sulla nyt on
sinisenä ja siitä alempaa voit muuttaa.Ulokasukohdassa ei ole lisäasetukset kohtaa! on IE.
Siellähän on lähes kaikki teksti sinistä. Ne on niitä linkkejä ja ne on lähes aina sinisiä.
Vai onko viestienki teksti sinistä?- toinen testi
kun ennemin vauva onlinellä teksti oli vihreää, luettu oranssia. niin nyt sielläkin on teksti sinistä! Eli voitko katsoa minkäväristä sinulla on? Eli laita Googleen vauva online ja kokeilen onneani... ? Jooko ja kiitos!
- Onneton
toinen testi kirjoitti:
kun ennemin vauva onlinellä teksti oli vihreää, luettu oranssia. niin nyt sielläkin on teksti sinistä! Eli voitko katsoa minkäväristä sinulla on? Eli laita Googleen vauva online ja kokeilen onneani... ? Jooko ja kiitos!
siis tuo oli minun kirjoittama!!!
- Gamma
Kokeile auttaisko tämä. Valitse IE:sta Työkalut siitä Internet-asetukset ja Yleiset välilehdeltä värit. Kruksi kohtaan Windowsin värit ja katso mitä väriä on Linkit kohdassa, niitä voi vaihtaa makunsa mukaan.
- Onneton
Tätä juuri olen etsinyt !!! KIITOS!!!!!!!!!!! Olet päivän pelastaja!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2026993
- 594622
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s384228- 713239
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161945Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗271696- 171670
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹401573- 341449
- 1431237