höyläys,eturauhanen!

Minkä lainen toimenpide,pitääkö
olla pitkään sairaalassa,onko kivulias toimenpide,onko apua pissa vaikeuksissa.
Miten on seksin kanssa,meneekö viimeisetkin halut?
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taitaa höyläys olla jo vanhanaikaista hommaa. Yksinkertaisemmat menetelmät nykyään vallalla. Lääkitykselläkin pääsee jo pitkälle.

Äänestä

Tähystysleikkaus ja ei vaikuta kykyihin tai haluihin, ellei ole aivan tumpelo tai joku oppipoika puikoissa. Valitettavasti näitä opiskelijoita usein pistävät asialle ja huonoin seurauksin. Kannattaa vaatia ja kysellä etukäteen leikkaajan pätevyydestä ja kokemuksesta.
Itsellä pelkkä tyräleikkaus meni harakoille jonkun tumpelo-opiskelijan takia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastauksia kiitos kirjoitti:

Minkä lainen toimenpide,pitääkö
olla pitkään sairaalassa,onko kivulias toimenpide,onko apua pissa vaikeuksissa.
Miten on seksin kanssa,meneekö viimeisetkin halut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu