Joo eli tuli yllärireissu ja pitäisi saada nyt jostain pakettiauto vuokralle.Olen googlettanut mutta löytyy vain jotain joissa on "toiminta tauolla".
Mistä saisin kohtuulliseen hintaan 1 päiväksi vuokrattua pakettiauton johon voi sitoa kuormansidontaliinoilla kuljetettavan tavaran kiinni?
Olisin kovin kiitollinen asiallisista vastauksista.
mistä pakettiauto vuokralle porissa?
19
1772
Vastaukset
- Hiiab111
Liito-Oravanko meinasit köyttää :-D
- tavarata köytän
En tunne oravia, muutaman majavan kyllä.
- Anonyymi
tavarata köytän kirjoitti:
En tunne oravia, muutaman majavan kyllä.
Joo :)
- yntt
pakupori
- Anonyymi
Itteään täynnä oleva kääpiö näyttelijäpartansa kera, kierrän kaukaa.
- nappero......
Rintajoupilta ja autoliiton kortillaa saa pitkän viikonlopun 200 ekulla...
- abhjr
pakupori jatkaa toimintaa piakkoin..
- ei tarvetta enää
abhjr kirjoitti:
pakupori jatkaa toimintaa piakkoin..
Meni jo.
- PakuPori
PakuPorin toiminta jatkuu! lisäinfot http://pakupori.fi ja facebook.com/PakettiautonVuokrausPori/
- koomanalizad
Aika myöhässä tulee tuokin jatkuminen.koomassako sitä ollaan oltu tämä aika?
- Anonyymi
Jos helpolla ja halvalla haluaa päästä niin www.foxkuljetus.fi
- Anonyymi
Itse olen tilannut Avikselta. Pitkä viikonloppu. Hakenut perjantai aamulla ja palauttanut maanantai aamulla. Autoliiton kortilla vähän yli 200 ekua maksanut.
Vapaat kilometrit. Auto ollut tankki täynnä naftaa ja palauttaessa tankki täyteen naftaa.
Tehtiin muuttokeikka Ouluun ...- Anonyymi
Ostin vanhan auton €200 jossa kuukausi leimaa jäljellä, halpaa on, koko kuukausi aikaa ajella eikä ole kukaan kitisemässä mitään.
Paku-Porista paska kokemus, aivan junttimeininki ja persettä olis vissiin pitäny nuolla että homma toimisi, ihme egoilua.
- Anonyymi
Ääni kanssa tolle fox kuljetukselle, luonnikas jätkä.
- Anonyymi
Ei ole pakettiauton vuokraus vaan kuljetuspalvelu.
- Anonyymi
Eräs ulvilassa sijaitseva pappa vuokrasi pakuaan josta "vahingossa puuttui polttoainetankin korkki" ja mittari näytti siis täyttä tankkia.Eihän se täynnä ollut haettaessa.Miksi siis pappa ei hankkinut uutta korkkia? Koska sai näin asiakkaalta ilmaiseksi nusaistua tankin oikeasti täyteen palauttaessa.Ensimmäinen, ja viimeinen vuokraus sieltä.
- Anonyymi
Kerrotko vielä miten korkin puuttuminen vaikuttaa mittariin
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerrotko vielä miten korkin puuttuminen vaikuttaa mittariin
Kyllä se vaikuttaa kun ei tajua edes omaa typeryyttään
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerrotko vielä miten korkin puuttuminen vaikuttaa mittariin
Haihtuuhan sieltä tankista aivan vitusti tavaraa ilmaan kokoajan jos ei ole korkkia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k273643- 412479
Otavassa tapahtuu!
Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut372333Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s72097Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta431582- 381569
- 141412
- 1291329
Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan
Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.2751310Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t451285