EBOLA TULI SUOMEEN!!!!!!!

Nyt Se on sitten menoa!UUTISET!
21156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

AFRIKASSA TARKOITUKSELLA, JOTTA SE LEVIÄISI SITÄ MYÖTEN JOKA PUOLELLE MAAILMAA. TÄMÄ ON OSA AGENDAA, JOLLA MAAILMAN VÄÖSTÖÄ VÄHENNETÄÄN, VIRUS ON LUOTU LABORATORIOSSA JA AFRIKKA ON OIVALLINEN TESTAUSLABORATORIO, JOSSA SEN TOIMINTA NÄHDÄÄN KÄYTÄNNÖSSÄ.

Äänestä
  • Lentoliikenne Afrikkaan ja ählymaihin SEIS!

    Äänestä

Onko riskiryhmät jo lopetettu?

Äänestä
  • Kuka saattana sinne musuturkkiin menee?

    Äänestä

levitetään
tarkoituksella...13.10.2014 13:20 2
http://nationalreport.net/obama-new-world-order-using-chemtrails-spread-ebola/

Kaikki tämä liittyy olennaisesti väestönvähentämiseen ha on osa Obaman nwp projektia, mikä tähtää uuden naaulmanhallituksen syntyyn.

Vain naivi uskoo tämän olevan joku luontainen virus, paskapuhetta. Laboratoriossa kehitetty ja Afrikkaan viety, koska Se on hyvä paikka testata asiaa käytännössä.

Äänestä
  • Painukaa te salaliittohörhöt, te väärässä olevat p*skat, v*ttuun, kun normaalit ihmiset keskustelevat.

    Äänestä

  • -o- kirjoitti:

    Painukaa te salaliittohörhöt, te väärässä olevat p*skat, v*ttuun, kun normaalit ihmiset keskustelevat.

    ITSE, ET USKO, VAIKKA NÄET ITSEKIN, MITEN JOKA PUOLELLA MAAILMAA ON ASIAT SEKAISIN.

    Äänestä

  • HAISTA SINÄ PASKA kirjoitti:

    ITSE, ET USKO, VAIKKA NÄET ITSEKIN, MITEN JOKA PUOLELLA MAAILMAA ON ASIAT SEKAISIN.

    Jos asiat ovat sekaisin, se ei tarkoita että pitää kehitellä idioottimaisia satuja pahasta eliitistä, NIISTÄ, liskoihmistä, ynnä muusta roskasta. Eivätkä asiat sen enempää ole sekasin kuin ennenkään.

    Äänestä

Ei hätää. Kotiin odottamaan ja sitten virka-aikaan arvauskeskukseen jos oireet pahenee.

Äänestä
  • Ja sitten arvauskeskuksesta saat reseptin ja lääkkeet. Joita sinun pitää kokeilla(koekaniinina) Ellei tepsi. Tule uudestaan, niin kokeillaan toista lääkettä ja taas toista jne...Lopulta todetaan, ettei mikään tepsi.Mutta rahaa on kyllä lääkkeisiin mennyt melkoisesti.Kun menet uudelleen valittamaan parantumattomuuttasi.Lääkärille on tärkeää, että muistat vaan ketoa aina.
    Miltä koekaniinin olo tuntuu nyt lukuisien lääketestausten jälkeen. että lääkärisi saa raportoitua koekaniinituloksensa lääkefirmoille.
    Eikö ole ihmeellistä, että vaikka meillä on laboratoriot ja meistä otetaan lukuisia kokeita.
    Juuri siksi, että tiedettäisiin, mikä lääke puree mihinkin pöpöön ja että löytyisi se oikea lääke kerralla.Kun näin ei ole.
    Lääkärit käskevät meitä kokeilemaan useita eri lääkkeitä. Onko labratestit näin turhia, ja epäluotettavia? Ettei ne auta edes lääkäreitä löytämään kerralla, oikeaa ja tepsivää lääkettä.Turhaanko meitä juoksutetaan labrakokeissa?
    Itsekin olen, monien tehottomien lääkkeiden ja lääkevoiteiden testauskohteena ollut tahtomattani. Miten tälläiseen terveydenhoitoon saisi muutosta?

    Äänestä

No voihan ihme sentäns . Eikö se eräs suomalainen lääkäri juuri ilmoittanut että EBOLA EI TULE SUOMEEN . Maahanmuuttajat reissaavat kotimaissaan niin kovasti että johan se on ihme jos ei tartu , sama juttu avustustyöntekijöiden kanssa . Sairaanhoitajat ja lääkärit ovat ns. tulilinjalla siellä kehitysmaiden telttakylissä .

Äänestä
  • Rajat kiinni ja mamuille vain menolentoja!

    Äänestä

  • Tuossa ajassahan asiaa ei ole voitu luotettavasti selvittää. Tokikin todennäköisempää on että kyseessä on jokin muu kuin ebola.

    Äänestä

  • Ei mikään väärä hälytys vaan paniikin
    ehkäisyä!!!!

    Äänestä

  • No eipä ne viljelynt tulokset noin nopeasti tule. Ilmeisesti vain tuumivat, että kun ei myöntänyt olleensa eboloisten kanssa tekemisissä, niin päästetään verijari ihmisten pariin ilman edes karanteenia...

    Äänestä

  • näinse on kirjoitti:

    Ei mikään väärä hälytys vaan paniikin
    ehkäisyä!!!!

    Kaikki epäillyt Riihimäen ongelmajätekeskukseen!

    Äänestä

  • Suomi ei karanteeraa kirjoitti:

    No eipä ne viljelynt tulokset noin nopeasti tule. Ilmeisesti vain tuumivat, että kun ei myöntänyt olleensa eboloisten kanssa tekemisissä, niin päästetään verijari ihmisten pariin ilman edes karanteenia...

    Oliko eboloinen mamuloinen?

    Äänestä

voi vittu olis korkea aika jo nyt tehdä suomessa jotain tän asian kanssa

Äänestä

ei sää päästää ebölää syömeen räjät kiinni jjä heti

Äänestä

Se on vain ajan kysymys, kun joku kuumeinen paviaani tuo taudin Afrikasta spernanaamojen iloksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


monot oikee kirjoitti:

Nyt Se on sitten menoa!UUTISET!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu