EBOLA TAPPAA MAAILMALLA, PILLERIT SUOMESSA !

http://yle.fi/uutiset/suomessa_17_naista_kuollut_e-pillereiden_kayton_takia_nuorin_16-vuotias/7519918

Miten markkinoille on saatu pillerit jotka tappavat! Mitähän tuohon vastaisi valvira ???


Late Lapista. SSSS Ry!
5103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oh no.... tuohon kun lisätään vielä HPV -rokotusten seuraumukset, H1N1 -skandaalin tuoksinnassa injektoidut skvaleenit yms... jne.... niin jo on iso liuta ihmisiä jotka joutuvat kärsiä siitä että Suomessa kieltäydytään puolustamasta Kansalaisia myös "trojalaisilta kemikaaleilta!"

Äänestä

Eläimet on Suomessakin suojeltu hyvin, ihmisiä ei ole kukaan vielä keksinyt alkaa suojelemaan!


Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä
  • FBI:n johtajan mukaan ........ Hänen mukaansa yleistynyt salaaminen johtuu tietovuotaja Edward Snowdenin paljastuksista ja niistä johtuvasta (????) turhasta epäluulosta virkavaltaa kohtaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Late Lapista. kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/suomessa_17_naista_kuollut_e-pillereiden_kayton_takia_nuorin_16-vuotias/7519918

Miten markkinoille on saatu pillerit jotka tappavat! Mitähän tuohon vastaisi valvira ???


Late Lapista. SSSS Ry!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu