Joku on aiemmin tiedustellut,löytyykö opasta/tulkkia pohjois-saksan alueelta.Näin juuri hetki sitten nettiauto.com/palvelut,että joku mainostaa/ilmoitaa,että on jollain aikavälillä kokeilu-tarjous.Hinta mielestäni on halpa,jos pitää paikkansa,150 e,koko päivän tulkkaus/asuminen,Hampurin alueella.Ei ole mainintaa,kuka maksaa auto7polttoaiekulut.
Vastaukset 2
- Anonyymi
Tämä mies,Markku Isoniemi,välitti minulle viime vuonna,2020,2 autoa,paketti ja henkilöauto.Hoiti tulkkina ym.kaikki ok.Tänä vuonna 2021 on minun tuttujani nostaneet Saksasta autoja ja yhden m-m-pyöän ja Markku hoiti asiat kaikki ok,on asiansa omaava mies.Suosittelen.
- Anonyymi
Varmasti ihan yhtä uskottava tarina, kuin tuo Suomen kielen kirjoitustaitosi....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l3011065Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni61877- 76855
- 71755
- 67701
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et40685- 44597
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona34587- 42531
- 49529