Toki me kaikki tiedämme, että juutalaistaustaiset terroristit huvittelevat ammuskelemalla pieniä lapsia, mutta Suomessa en ole vielä tätä ennen osannut pelätä kokoomuslaisia. Onko tilanne muuttunut?
Ovatko kaikki kokoomuslaiset vaarallisia?
hkjhkjhk
767
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kokoomuslaiset eivät yleensä tapa hyökkäämällä ihmisten kimppuun. Kokoomuslaiset tappavat hävittämällä elämisen edellytykset => paleltuminen tai nälkäkuolema. Kuoleman voi välttää lähtemällä töihin ulkomaille tai naamioitumalla maahanmuuttajaksi.
Ovelimmat liittyvät myös kokoomuspuolueeseen ja pääsevät nauttimaan puoluekoneiston tarjoamista edusta. Tämä edellyttää suhteiden luomista. Kokoomuspiirit saavat rahaa myymällä kansallisomaisuutta, ihmiskaupasta ja imemällä köyhemmän kansan verta.
Ei-isänmaalliset kokoomuslaiset ovat vaarallisia, mutta isänmaalliset eivät ole. Taitaa koko maassa olla vain yksi isänmaallinen kokoomuslainen, joka tietää mm. valtio- ja maanpetokset:
http://www.jormajaakkola.fi
Häntä ei siis tarvitse pelätä.
http://www.adressit.com/kokoomuspuolue_kiellettava_lailla
Kannattaa allekirjoittaa, jos vielä puuttuu. Käteinen teki kokoomuksesta natsipuolueen hitler-eleellä.
Kokoomuksen paikka on eduskunnan ulkopuolella ensi kevään vaaleissa! Kuten toinen vastaaja mainitsi, Käteisen ja Tuppelon kokoomuksen tavoitteena on köyhien alasajo mm. työttömyydellä ja asunnottomuudella. Paasikiven arvot "koti, uskonto, isänmaa" on kuopattu jo ennen Holkerin hallitusta.
Kyllä, onhan se nähty, niin terveys kuin talous on vaarassa.
kuinka monta rikosta Suomessa tehdään, vaikka vuodessa?
Mikä osuus niistä on "kokoomuslaisten" tekemiä ja mikä osuus muiden?
Ainakin talousrikoksista kirkkaasti suurin osa on kokoomuslaisten tekemiä. Väkivaltarikoksissa ovat myös kunnostautuneet hyvin, mutta sillä saralla voiton vie kyllä neegeriloiset.
Terroristit ja kokoomuksen militantit on syytä lyödä kuoliaaksi, ennen kuin ne pääsevät yllättämään! Nopeasti ja voimalla.
Oikein.