Lasse alkaa kohta seurustella Kristiinan kanssa

Se lienee jokaiselle selvää.
3130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hemmetti sentään. Onhan se Kristiina aika hyvännäköinen, ja mulla on tapana ollu poimia Ismon hylkäämät marjat, mutta ei nyt mitään naisia.

Paulan poismeno on liian tuoreessa muistissa, ja haluun kunnioittaa hänen muistoaan.

Äänestä

Nykyjään kun sarjassa vaihtuu porukka melko tiuhaan, niin ollaan vähän jo luovuttu juonesta "jokainen on ollut jokaisen kanssa"

Mitä kuolemaan tulee, niin jotkut kuolemat tai poistumiset unohdetaan heti, ja joitain vatvotaan aina

Äänestä

Kristiina saa mun kovaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ass pounder kirjoitti:

Se lienee jokaiselle selvää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu