Sopeutumisohjelma, saunan taakse!

Kaikkea nuo huusärit keksii. Ei nuo oliot ole sopeutuneet aikaisemminkaan, ei täällä eikä näköjään tapporetkellä Syyriassakaan. Täysin yhteiskuntakelvotonta porukkaa.
http://yle.fi/uutiset/suomi_valmistelee_syyriasta_palaaville_sopeutusohjelmaa__jihadisteja_ei_hyysata/7544231
13101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

eläimen tasolla olevat eivät koskaan sopeudu ihmisten yhteiskuntaan, joten saunan taakse vaan.

Äänestä
  • EI kai kukaan saastuta Saunatakaansa musun-.-verellä...kyllä olisi syytä toimittaa suoraa ongelmajätelaitokseen,,

    Äänestä

  • kyllä wituttaa kirjoitti:

    EI kai kukaan saastuta Saunatakaansa musun-.-verellä...kyllä olisi syytä toimittaa suoraa ongelmajätelaitokseen,,

    JOO.. se on kunnia kuolla saunantakana!

    Äänestä

TV 1 klo 8:00 uutiset noita terroristejä ei saa edes leimata terroristeiksi sanoi yksi hyysäri akka. Ne tuolla käytöksellään ovat jo osoittaneet etteivät sopeudu Länsimaiseen kulttuuriin ja sillä selvä. P E R K E L E.

Äänestä
  • Totta ja kyllä ottaa päähän moinen hyysäys, mistäs siihen rahaa löytyy kun ei löydy vanhuksille eikä lapsille ja arvauskeskukseenkin pääseminen on tavalliselle kuolevaiselle työn ja tuskan takana PERKELE.

    Äänestä

Oikeat veteraanit alkavat kuolla tai eivät enää jaksa kuntoutua kylpylöissä. Siksi tarvitaan rauhanturvaveteraaneja pisneksen säilyttämiseksi.

Äänestä

Jos suomalaissyntyinen tekee Suomen Laissa rikokseksi määritellyn teon ulkomailla niin voi joutua siitä oikeuteeen ja tuomitaan täällä. Esimerkiksi, jos panee, Suomen Lain mukaan alle suojaikäistä, vaikka se tekomaassa olisikin laillista, voi joutua linnaan täällä.
Hyysärien mielestä tahallinen tappaminen, joka on rikos kaikissa maissa, onkin joillekin hoivaamisen arvoinen teko. Saa vielä Kelalta sairaus-, ja työkyvyttömyyskorvausta!

Äänestä

Tollaset hyysäriämmät sais viedä suolle ja hakata halko perseeseen, ja jättää sinne mätänemään.

Äänestä

Noiden terroristien Suomeen päästämistä voisi verrata esim. Kulkemiseen varmistamaton käsikranaatti taskussa, ei koskaan voi tietää milloin se räjähtää.
Että silleen.

Äänestä

saunassa ja saunan takana on tilaa!

Äänestä

Kaikkia pitää sponsoroida lähtemään sotimaan oman isänmaansa puolesta, mutta ehdolla,että luovutaan Suomen kansalaisuudesta ja vannotaan -joka kirjallisesti vahvistetaan, ettei tänne ikinä ja millään syyllä, palata takaisin.

Äänestä

Toivottavasti muistatte tulevissa vaaleissa ketkä ovat olleet hyysäämässä näitä terroristejä Suomessa. Että silleen.

Äänestä

ups

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valkoinen risti kirjoitti:

Kaikkea nuo huusärit keksii. Ei nuo oliot ole sopeutuneet aikaisemminkaan, ei täällä eikä näköjään tapporetkellä Syyriassakaan. Täysin yhteiskuntakelvotonta porukkaa.
http://yle.fi/uutiset/suomi_valmistelee_syyriasta_palaaville_sopeutusohjelmaa__jihadisteja_ei_hyysata/7544231

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu