Huoltoautoksi...

Riittäköhän Pajeron omamassa huoltoautoksi.
Pitäis olla vähintään 1875 kg.
Kaveri oli meinaan saanu katsastettua maasturinsa huoltoautoksi, pienelle verolle. Etuistuimet sisällä ja joku kaappi sisällä. Onks tietoo enemmän...?
2809
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-88 pitkä painaa apaut 1600kg

Äänestä

Muutoskatsastuksessa omamassa voidaan muuttaa Huoltoauton tarvittavat työkalut ja varusteet esim laatikostot, työkalut yms. voivat nostaa omapainoa ja kantavuus pienenee.
Tarkista omalta konttorilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eetu kirjoitti:

Riittäköhän Pajeron omamassa huoltoautoksi.
Pitäis olla vähintään 1875 kg.
Kaveri oli meinaan saanu katsastettua maasturinsa huoltoautoksi, pienelle verolle. Etuistuimet sisällä ja joku kaappi sisällä. Onks tietoo enemmän...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu