olin kerran prahassa.. hotellissa ..ulkona kuului miehen ja naisen setvittelyitä no ei kai..SUHDEAsiathan pitää aina puhua suuren ääneen kadulla keskellä yötä.. vaikken ymmärtänyt tietty tsekkii mut tuli sellanen käsitys..seuraavana päivänä menin svejkin baariin join olutta ja poltin sikarin.. siitäkin on jo 4 ja puoli vuotta..Minne aika kuluu????
........
2
64
Vastaukset
Mie kurkistin Svejkin baarin ovesta 14 ja puoli vuotta sitten ja totesin, että nyt se on nähty. Sitte lähin jonnee esikaupunkiin kolistelemaan ratikalla, päättärille ja takaasi. Oli se semmone reissu.
- basaschka
myö käytiin kultasen kanssa prahassa vajaat vuoden päivät sitten. svejkin baarin ohi käveltiin vaan ei maltettu käyä. monessa hollituvassa tuli kyllä juovuttua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101074
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82804Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat263593Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93521
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 42457
- 47427
