pois suomesta saatana -.-
voi vittu muslimit
11
363
Vastaukset
OON EDELLEEN TÄTÄ MIELTÄ
- KatoaPysyvästi
Rasistin mielipiteellä on yhtä paljon painoarvoa kuin lokin paskalla.
vittu jonkun pitäis pistää sutkin uuniin jutkujen kanssa... suvakit on maailman paskinta porukkaa paskempaa ku ne raiskarit koska tiiätte että ne raiskaa mutta ootte ok sen kanssa vitun suvakit
- Olis_hauska_tietää
KatoaPysyvästi, oletko ikinä edes nähnytkään muslimia kun noin naiivi tunnut olevan asian suhteen?
- aivovaurioko
Säälittävää verbaali-impotenssin esittelyä.
- NeJotkaSotiii
Terroristit ja Terrorismi kuuluu EU.n uuden armeijan luomis suunnitelmaan.
Kun Suomessa pamahtaa täältä lähdetään ilomielin ISIS sotiin....
Niin ne luulee..... - sierjeg
Olen samaa mieltä alottajan kansa! Jos joku sanoo "rasisti" niin olen mielelläni rasisti, me emme voi pelastaa maailmaa ja emme voi kaikkia elättää. Emme voi kaikilla parempaa tulevaisuutta antaa.Niin yksinkertaista tämä on kaikilla ei ole tarve turvallisuuteen, kumma jos saavat luvan jäädä tänne. ja silloin lomalle kotimaahan ei enää vaarallista sinne mennä????
- Kovafriidu
Pidetään Suomi suomalaisena. Emme halua Suomeen ongelmia. Siksi ne ja niiden lähteet (ihmiset) on pidettävä Suomen ulkopuolella.
Koraani 8:12. Muista, kuinka Herrasi julisti enkeleille: »Olen kanssanne; tukekaa siis niitä, jotka uskovat. Täytän pian uskottomien sydämet pelolla; silloin hakatkaa poikki heidän kaulansa ja heidän kaikki sormensa.»
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381319
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38889Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad30633Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14590
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26568- 24541
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17533Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17513
