Putinin ainoa kaveri teki hauskan tempun

Venäjän presidentti Vladimir Putinin ainoa ystävä ja hengenheimolainen teloitutti korkea-arvoisen upseerin. No tapansa kullakin.

http://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CB4QFjAA&url=http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288758232438.html&ei=mqdUVPvnM4ndPZ31gIAH&usg=AFQjCNGdraDbvNxTPcrLZ3WOszNXFkODYA&bvm=bv.78677474,d.ZWU&cad=rja
969
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mä alan oleen ihan kypsä näihin idioottien tempauksiin.

Äänestä
  • Samaa mielta. Mutta Iltapaskan toimittaijan voisi tuhota ilman ydinaseitakin, potkut riittää.

    Äänestä

Iltapaskastako luit. Noh, sehän on sun raamattus.

Äänestä

Venäjälläkin tämä on ihan perusarkea. Siitä Suomalainen lehdistö ei vaan kirjoita yhtä raflaavasti.

Äänestä

venäjää mitenkään puolustamatta, että myös suomessa toimittajat hoidellaan.

Äänestä
  • Juu,,,varsinkin jos sohaisevat muurahaispesään ja alkavat kirjoitella maahanmuuttajien tuomista kustannuksista ja muista ongelmista tai venäjän sairaasta politiikasta.

    Äänestä

On onni kuulua länsimaihin ja kohta NATOOOOONNNN.

Äänestä

Tuollaiset maat kuten pohjois-korea ja venäjä hautautuvat omaan lietteeseensä. Niillä ei ole mitään asiaa maailman päättäjien pöytiin. Kim jong un ja putin tulevat roikkumaan jossain keskusaukiolla pää alaspäin aina kuten mussolini aikanaan. Ne ovat varmoja häviäjiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hoh hoijjaaaaa kirjoitti:

Venäjän presidentti Vladimir Putinin ainoa ystävä ja hengenheimolainen teloitutti korkea-arvoisen upseerin. No tapansa kullakin.

http://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CB4QFjAA&url=http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288758232438.html&ei=mqdUVPvnM4ndPZ31gIAH&usg=AFQjCNGdraDbvNxTPcrLZ3WOszNXFkODYA&bvm=bv.78677474,d.ZWU&cad=rja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu