mikäköhän hätänä??!

Oon 22vee muija ja mulla on sydän reistaillu pari vuotta. Oireita ovat rytmihäiriö, välillä ottaa rinnasta ja huimaa yms. Mikäköhän on vikana?
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mahdoton sanoa. Mene ihmeessä lääkärille kertomaan,ehdottomasti kannattaa selvittää, mistä johtuu! Sitä varten ne lääkärit on.

Äänestä

Mitä kardiologisi on sinulle kertonut ja mitä tutkimuksia sulle on tehty?

Ei täällä ole lääkäreitä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


KMK1992 kirjoitti:

Oon 22vee muija ja mulla on sydän reistaillu pari vuotta. Oireita ovat rytmihäiriö, välillä ottaa rinnasta ja huimaa yms. Mikäköhän on vikana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu