Miehet myös tyttöpissille.

Tämän tyylinen opastus on lääkäreidenkin mieleen. Istuma asennossa virtsaaminen onnistuu parhaiten miehiltäkin. Toivottavasti päästään pian eroon näistä kusiränneistä. Karuja paikkoja ja piilohomojen kytis mestoja. Eduskunnassahan on runsaasti homoja, joten tuskin lakia saadaan aikaiseksi.
15109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Muuten onnistuu kyllä istuallaankin mutta kalsarit kastuu kun kusi tulee reunan ja renkulan välistä.

Äänestä
  • Itselläni taas ongelmana, että vauhtipussit kastuu, ollaan oikein kuusuisia että suvun miehillä on vitjapallit.

    Äänestä

Jatkossa onkin samat veskit naisilla ja miehillä. yäk toivottavasti ei ole.

Äänestä
  • Juu, toivotaan ettei! Kun olin opiskeluaikana siivoojana, sai noita naisten vessoja aina kauhistella. Millä helvetillä ne sen tekee!?

    Äänestä

Istumisesta voivat hyötyä vain miehet joilla on eturauhasvaivoja tai pieni penis.

Suomalainen wc-pönttö on poikkeuksetta suunniteltu vain naisten istuttavaksi. Laitoksissa on joskus tilavampia wc-pönttöjä, lähinnä pesua ja näytteenottoa varten, joissa mieskin mahtuu virtsaamaan istuen ilman että penis hieroo wc-pönttöä ja virtsa tulee istuinosan alta housuille ja lattialle.

Äärifeministit ovat tosiaan kovasti markkinoineet että miesten on luovuttava kaikista hyvin arkisista ja käytännöllisistä miehisistä tavoista.

Teollisuus on pitänyt huolen siitä, että miehille kasvaa rinnat ja peniksen koko pienenee koko ajan.

NWO hävittää sukupuolet, perheen jne kaikki normaalit luonnolliset asiat.

Äänestä

Pisuaaria ei voita mikään ! Kun ostan seuraavan asunnon, on yksi vaatimus että kylpyhuoneeseen voi laittaa pisuaarin.

Nykyiset pisuaarit eivät käytä lainkaan vettä.

Jos rakko ei jostain syystä täysin tyhjene , on pisuaarilla helppo käydä uudestaan.

Suurin syy, siihen, että rakko ei täysin tyhjene on housujen väärin asennettu vetoketju.

Äänestä

Minä haluan kunnollisen urinaalin, noitten pönttöjen ja pisuaarien päällä ei voi kunnolla ravistella etteikö menis seinille tai lattialle.

Äänestä

Onneksi työmaalla on kunnon urinaalit.

Äänestä

Entisaikaan valittiin kylän vanhimmaksi( lue kansanedustajaksi) henkilö joka puhu vähän mutta sekavia, sekä kusi kaikkein pisimmälle, ah niin kauas. Nyky käytäntö lienee muuttunut, mutta paluu vanhaan käytäntöön, saattaisi parantaa kansanedustajien tasoa.

Äänestä

Ei toimi miehen rakko ei tyhjene kokonaan istuma pissatessa, ei ainakaan vanhemmalla ihmisellä kuten minä. Kokeiltu on, lisäksi tykkään heilutella letkuani ja yrittää osua kusikaarellani katoissa , lampuissa ja seinillä käveleviin kärpäsiin. Välillä tuntuu kivalta kun kaari putoaa lippalakkini lipalle.

Äänestä

Vitjamunaisilla miehille hankajaa, kun kastuu kulkuset istuen lorotellessa.

Äänestä

Tässä keskusteluketjussa esiintyy käsite vitjamuna väärin käytettynä. Vitjamunalla (-mulkulla) on tarkoitettu perinteisesti pitkää ohutta penistä, joka on lepotilassa vitjamaisen notkea, joillakin myös erektiossa, mikä on siis ei-niin-mukava-asia. Näin ollen vitjamuna ei voi kusta tavanomaisille palleilleen missään olosuhteissa. Sen sijaan vitjapallit on mielenkiintoinen, sanoisinko harvinainen käsite, ja jos vitjapallisuutta esiintyy perinnöllisenä suvussa, on se tieteellisestikin tutkimuksen arvoinen asia. Voitte osallistua tutkimukseen lähimmän terveyskeskuksen yleislääkärin kautta mainitsemalla aikaa varatessanne viitteen "vitjapallitutkimus".

Äänestä

Saatte tulla arvioimaan tänne Sipooseen virka aikana.

Äänestä

en voi koska klunssin pää ei kestä pytyssä olevaa kylmää vettä.
Mikäli tulee vedenlämmitin sinne vesilukkoon niin voin harkita.

Äänestä

Venäjä nesteen huoltoasmissa on sama vessa miehille ja naisille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kusirännit historiaa kirjoitti:

Tämän tyylinen opastus on lääkäreidenkin mieleen. Istuma asennossa virtsaaminen onnistuu parhaiten miehiltäkin. Toivottavasti päästään pian eroon näistä kusiränneistä. Karuja paikkoja ja piilohomojen kytis mestoja. Eduskunnassahan on runsaasti homoja, joten tuskin lakia saadaan aikaiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu