Ihmettelinkin aina, että miten alinta mahdollista toimeentulotukea nauttiva spurgu voi toimia yhteiskunnassa. Kuulemma erottaa mielessään sekä bentsot että alholin erillisinä prosesseina, ja sanoo, että silloin mitää vältellä tappalijoita viimeiseen asti.
Olisi kuulemma pelkkä heittopussi. Reaktiokyky, voimattomuus, jne.
Olisi kuulemma pelkkä heittopussi. Reaktiokyky, voimattomuus, jne.
Vastaukset 4
Vanhimmat
22 v. Santun kanssa reaktiokyky on ehdottomasti tärkein ominaisuus. Se on saatanan nopea ja äkkipikainen.
Sumentaa myös näkökenttää hiukan, palautuu tottakai viimeistään seuraavana päivänä. Sekakäyttö on todella yliarvostettua. Ihan testi mielessä vetelen tässä bentsoja ja alkoholia sekaisin. (koska kaljat aivan finaalissa).
-haittaa katseen kohdistamista
-väsyttää
-huojuttaa
Mitä hemmetin järkeä sekakäytössä?
Ei olekkaan järkeä. Ei koskaan pitäisi aloittakkaan eikä viihteillä ainakaan tuolla tavalla. Eri asia on jos ko lääke pitää hengissä jos ei aivojen takakuoppaa viitsitä laajentaa.