RAKETTIPOLKUPYÖRÄ PÄIHITTI FERRARIN!

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suoli24 toimii taas kerran niin ettei se näytä saavan yhteyttä eikä lähettävän viestiä, mutta muutaman minuutoin kuluttua ilmestyy kummatkin yritykset palstalle.
Tää on tätä.

Äänestä

Jaa että Rakettimoottoripolkupyörä? Mitä tekemistä Polkupyörän kanssa tuolla on?

Ajattelin itse rakentaa maailman nopeimman Soutuveneen Rakettimoottorilla höystettynä tietenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VIDEO.... kirjoitti:

http://www.uusisuomi.fi/viihde/74074-polkupyora-paihitti-ferrarin-kevyesti-uusi-ennatys-333-kmh

Se on aika haipakkaa se!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu