LIPPOSPATE TAAS ESIINTYI!

DEMAREIDEN KANNATUS LASKI TAAS POHJAMUTIIN. PAKKORUOTSITTAJALLA EI OLE MITÄÄN TEKEMISTÄ TYÖLÄIKANSAN KANSSA.
Aina, kun Paavo Lipponen aukaisee lärvinsä, niin demaripuolueen kannatus laskee, kuin lehmän häntä.
1294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Eihän Paavo Lipposella ole mitään tekemistä perinteisen demarityövänpuolueen kanssa. Paavo Lipponenhan varasti omia tarkoitusperiään varten perinteisen työväenpuolueen. Äärioikeistolaisen siiven olisi rehellisempää liittyä kokoomukseen, kuin pelleillä varastamallaan puoluekoneistolla ryöstäen työväestön rahoja angela merkkelin palvomiseen.

Äänestä

Aina, kun tuo kansan inhokki lärvinsä aukaisee, niin demaripuolueen kannatus tekee syöksylaskun.Eikö puolue voi pitää tuota idioottia poissa julkisuudesta?
Pressaehdokkuuden noloista noloimman lopun olsi pitänyt kertoa puoluejohdolle jo jotain tuosta narsisti-idiootin vaarallisuudesta? Vaan ei. Puolueesta viis, kunhan narsisti-idiootti pidetään tyytyväisenä.

Äänestä

Totta, Lipposella ei ole mitään tekemistä työläiskansan kanssa, mutta ei ole SDP:lläkään ollut enää moneen vuoteen.

Lipposlaisuus pitää hävittää Suomesta viimeistä piirtoa myöten.

Äänestä
  • Tämä on pimeää pelottelua, pimeää pelottelua!

    Äänestä

Äärioikeistolaistunut demaripuolue on häpeä työvästölle. Vankileirillä ollut isoisäni häpeäisi syvästi koko nykypuoluetta. Turhaan he vankileireillä viruivat ja turhaan itsekkin olin tuon puolueen jäsen. Erosin siitä silloin, kun näin, että puoluetta vedettiin, kuin pässiä narussa saksan ohjaukseen. Eroa en ole katunut, mutta häpeän esivanhempieni työn turhentamista.

Äänestä
  • Pakkoruotsittaminen jos mikä on äärioikeistolaisuutta.

    Äänestä

Unohtaisivatpa demarit jo Lipposen. RKP antoi Lipposelle (sossu.) rasistisen Freudenthal- mitalin ja siihen liitety 8 000 euron suuruisen rahakasan palkkioksi Pakkoruotsin puolustamisesta. Lipponen on Johannes Virolaisen (kesk.) ohella ainut suomenkielinen rasistimitalin vastaanottanut. Virolanen taas pääminiterinä 1968 lehmäkaupoin meille pakkoruotsin järjesti.

Äänestä

Lipponen lupasi George Bushille alkuvuonna 2003 Suomen täyden tuen jos USA hyökkää Irakiin ja lanaa sen. "Finland is number one", hytkyi Lipponen Bushin luona naama punaisena kuin sian takapuoli, tarkoittaen sitä että hänen mukaansa Suomi on ensimmäisenä rivissä taputtamassa USA:n toimille. Kiesus mikä pelle tuo Pate oikein on. Ylitti muuten toimivaltuutensa sillä Suomessa ulkopolitiikasta päätti vuonna 2003 lain mukaan tasavallan presidentti.

Äänestä

TE MAALAATTE NYT MÖRÖN SEINÄLLE! Pimeää pelottelua, pimeää pelottelua! PÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖöö KRÖHÖM PÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ, PÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ!!!!
AHO MAALAA NYT Pirun seinälle ja joutuu sen sieltä itse pyyhkimään! Pööööööööööööööö!

Äänestä

Keskittyisi PÖÖÖÖ-pate pitämään päpän tyytyväisenä siellä makkarissaan!!!, kovin on päpä PUUTTOSTAUTISENnäköinen :(

RAKASTELISIVAT RUÅTTIKSI :D

Äänestä

Lipponen, ruskeakielinen RKP:n kätyri! Ja tämä ei ole Pimeää pelottelua vaan tosiasia.

Äänestä

Der Paavo. Menis takas bingoon kiusaan köyhiä. Päivi hakis illalla kotiin ja peittelis. Olis perheelle ja kaikille parempi jos avais suunsa vain kun on nälkä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


se ei ole demari. kirjoitti:

DEMAREIDEN KANNATUS LASKI TAAS POHJAMUTIIN. PAKKORUOTSITTAJALLA EI OLE MITÄÄN TEKEMISTÄ TYÖLÄIKANSAN KANSSA.
Aina, kun Paavo Lipponen aukaisee lärvinsä, niin demaripuolueen kannatus laskee, kuin lehmän häntä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu