Helsingissä tehdyistä raiskauksista 60tai 70% on ulkomaalaisten tekemiä, en muista kumpi, olen lukenut tämän lehdestä, jossa kertoili tätä naispoliisi, myöskin hän mainitsi että hänen esimiehensä oli sanonut ettei tätä pitäisi kertoa julkisuuteen!
jokainen ymmärtää että kumminkin siellä Suomalaisia miehiä on enemmän, että nuo luvut ovat aika huimat, ja tuskinpa näitä raiskauksia ovat Ruotsalaiset tai Virolaiset tehneet, että eiköhän se ole tämä mustaväestö!
jokainen ymmärtää että kumminkin siellä Suomalaisia miehiä on enemmän, että nuo luvut ovat aika huimat, ja tuskinpa näitä raiskauksia ovat Ruotsalaiset tai Virolaiset tehneet, että eiköhän se ole tämä mustaväestö!
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ja ajattelit tulla tälle palstalle tarkistuttamaan asian?
en, vaan kertomaan totuuden, koska täällä on osa semmosia pässejä, jotka ei usko että jopa ulkomaalaiset saattavat tehdä jotain väärin!,
sinuakin tämä selvästi ottaa päähän, MIKÄ SIINÄ ON ettei totuutta ulkomaalaisista saa sanoa???,
"MIKÄ SIINÄ ON ettei totuutta ulkomaalaisista saa sanoa"
No mitä minä voin muka tehdä estääksesi sinua laukomasta niitä totuuksiasi?
On julkisuuteen annettu luku n, 70%:a.
Eli joka 7:s raiskaaja on ulkomaalainen tai ulkomaalaisperäinen.
no sehän on yllättävän paljon,kun suhteuttaa ulkomaalaiset Ruotsin väkilukuun, tuosta vaan tekee vielä hälyttävämpää se, koska se koskee pelkästään Helsinkiä!
"On julkisuuteen annettu luku n, 70%:a.
Eli joka 7:s raiskaaja on ulkomaalainen tai ulkomaalaisperäinen."
...
Kyllä se näin on.
Valitettavasti.
Missäköhän sunkin kaltaiset ´´ymmärtäjät´´ hakevat ´´ymmärrykselleen´´ pohjaa?
Oliskohan kuitenkin 7 kymmenestä on ulkomaalainen...olisko???
M
...kysyn, miksi "valitettavasti" ulkomaalaisia? Paranisiko asia siitä, jos raiskaajat olisivat savolaisia?
Onko joka 7:s 70 %?
Laskes uudelleen. Joka seitsemäs vai 7 kymmenestä?
Ite olen kokenut törkeimmät ahdistelut juuri ulkomaalisten taholta. Turkkilainen ehdotti suoraa toimintaa, gambialainen ei jättänyt rauhaan ennenkuin uhkasin poliisilla. Eräät vietnamilaiset kävivät tyttö kaverini kimppuun. Yhteistä näille sioille on se että ne ei ymmärrä mitä EI tarkoittaa. Ja ne vähättelevät naisia ihan tajuttomasti. Ai nii eräät somalimiehet haukkuivat huoraksi oikein porukalla. Ai miten olen kokenut näin paljon, no asun isossa kaupungissa, ja minulla oli naispuolinen ulkomaalainen ystävä, eli liikuin ulkomaalais piireissä. En liiku enää! Yritin olla etten olisi rasisti, mutta jos mustat miehet ei osaa käyttäytyä niin väkisinkin minusta on tullut rasisti. Nykyään pidän vain suomalaismiehistä ja muista länsimaisista miehistä.
Väkisin tullut rasistiksi!
Yksi parhaista selityksistä tyhmyydelle.
...ja vahingosta viisastuu. Ei ollenkaan tyhmää...