Onko bill gates naimisissa?

Niin onko?
5367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

suotta sä tätä viestiä avasit, vastaus oli jo otsikossa!

Äänestä
  • minua kiinnostikin,että sinunko kanssa :))

    Äänestä

  • marjuska kirjoitti:

    minua kiinnostikin,että sinunko kanssa :))

    Ei valitettavasti! Sillä on kyllä sen verran omaisuutta, että kyllä sen takia jo homppeliksikin voisi alkaa. Tai ainakin siihen asti, että saisi avioerossa oman osuutensa siitä :D.

    Äänestä

Bill Gatesin tuore vaimo totesi hääyön jälkeisenä aamuna:
- No nyt minä tiedän mitä se Microsoft tarkoittaa!

Äänestä

Ja vaimon nimi on Windows Longhorn

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bill kirjoitti:

Niin onko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu