Tässä on taas surkuteltu sitä kuinka tiettyjen perheiden vapaan kasvatuksen tulokset terrorisoivat koulussa pienempiään.
Paras keino suitsia nämä "vapaan kasvatuksen hedelmät" on antaa niille kunnon selkäsauna vanhaan malliin. Se on kyllä se ainoa keino, joka tepsii.
Paras keino suitsia nämä "vapaan kasvatuksen hedelmät" on antaa niille kunnon selkäsauna vanhaan malliin. Se on kyllä se ainoa keino, joka tepsii.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sulla on viestissäsi uhkaava sävy. Saat itse nyt valita, tehdäänkö nettivinkki vai soitetaanko suoraan poliisille?
Uhkailu on rikos!
Tee miten lystäät, ehkäpä poliisi osaa ohjata sinut jonnekin josta saat apua.
Molemmat! Tee molemmat, ja twiittaa myös Foballe!
Koulukiusaajat perheineen parin viikon intensiivihoitoon ja kunnon lääkitys päälle niin loppuu vittuilu muille ihmisille.
Niiden pentujen vanhemmat pitäisi hakata kunnolla.
Jos kersa kiusaa muita koulussa se on koko perheen ongelma koska joku siellä kotona mättää jos lapsi oireilee koulussa muita kurittamalla. Tilanne saadaan pysäytettyä vain hoitamalla koko perhettä.
Juuri näin.
Koulukiusaaminenhan on KIVAA!!
Kun mä olin koulussa, niin eihän siel ois jaksanu käydä KUKAAN, jos siellä ei olis saanu kiusata, tai tulla kiusatuks!? :P
Harmi et nykyään se on väärin, kun eriväristen kiusaaminen tuomitaan välittömästi rasismiks?! :/