Ladataan…
taidat olla humalassa vahvassa tukevassa.
Pervokki on niin ihgu mies, oli istten humalassa tai ei.:)
jeejees kirjoitti:..oon nukyään piippumies poltan kiltaa jopa sisöätiloissa ku siitä tulee niii hyvä tuosku..nih
jeejees kirjoitti:
..oon nukyään piippumies poltan kiltaa jopa sisöätiloissa ku siitä tulee niii hyvä tuosku..nih
kirjoitti:
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 2
Vanhimmat
taidat olla humalassa vahvassa tukevassa.
Pervokki on niin ihgu mies, oli istten humalassa tai ei.:)