SDA on onneton salaseura

Miksi olette kiemurtelevia kun ette kerro adventtitotuutta minkä srk jäsen pyh! on?
Mitä häpeilemistä ja salattavaa adventismissa on -- Paljonkin!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko sulla noin vaikeeta?

Äänestä

Niin provoja on joka palstalla rukoilaan heidän puolesta.

Äänestä
  • A-pastoreiden ja -vanhemmiston suojeluksessa on pyh!
    Adventtitotuus rulettaa ; )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sda salaseura kirjoitti:

Miksi olette kiemurtelevia kun ette kerro adventtitotuutta minkä srk jäsen pyh! on?
Mitä häpeilemistä ja salattavaa adventismissa on -- Paljonkin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu